counter
2 3 7 5 1
Wiktor Nowy wpis

Jeśli pracownicy dobrze czują się w firmie i są zadowoleni z wynagrodzenia to generalnie nie ma chętnych żeby tu coś pisać.

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w T-Kom Sp. z o.o.?

Marek Nowy wpis

Szukam oficjalnego kontaktu (email, nr telefony) do tej firmy.

osoba Nowy wpis

Ludzie się nie godzą,ale to właśnie TE czasy, że pracodawcy robią co chcą a co mają zrobić bezrobotni? Godzą się na wszystko byleby mieć szansę na jakiekolwiek pieniądze.Ja pracuję w normalnej firmie na jasnych, stabilnych i przejrzystych zasadach. Z tamtą firmą nie chcę mieć nic wspólnego i dlatego odradzam. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem i piszesz głupoty. Nie pisałam że premii dostajesz 200% tylko że możesz plan wykonać na tyle a i tak co z tego jak możesz dodatkowego grosza nie zobaczyć. Nauczmy się czytać zanim zaczniemy odpisywać!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Tak uczciwy, że ludzie pracują bez umów po kilka tygodni i po kilkanaście godzin dziennie (jeśli jest to długo otwarty obiekt typu centrum handlowe) zamiast ustalonych na początku,a gdy się dostanie w końcu długo oczekiwaną umowę to nadgodziny i tak są fałszowane i nie wypłacane. Wypłata- rewelacja, możemy liczyć na najniższą krajową plus premię, którą sobie wypracujesz nawet i na 200% a ktoś innej grupy z czymś zawali, to i tak nie dostaniesz. Stanowczo NIE POLECAM!!!!

Taki uczciwy, że pracownicy po kilka tygodni bez umów pracują, po czasem kilkanaście godzin dziennie (jeśli jest to długo otwarty obiekt handlowy), a gdy już dostają umowy to i tak za najniższą stawkę, a godziny nadliczbowe są fałszowane i nie wypłacane. Ogromnie NIE POLECAM!!!!

ex

Pracodawca solidny i uczciwy. Zasady wynagrodzenia są jasne. Realizujesz cele masz wypłatę i premię. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o T-Kom Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad