Kombud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane

Tychy

Opinie o Kombud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane

Janusz

A ja nie polecam pracy w tej firmie, a szczególnie pracy z paniami E[usunięte przez moderatora] . To dwie wredne baby, które nie szanuja ludzi i patrzą tylko,jak komuś dokopać. Kiedys byłem ich klientem i widziałem w jaki sposób traktowały niepełnosprawną dziewczynę z jakimś urazem twarzy pracującą w sekretariacie - teraz już jej się pozbyli,bo nie atrakcyjna dla nich,a to taka mądra i sympatyczna dziewczyna była. Ta firma nie szanuje niepełnosprawnych i tyle, a te dwie baby z sekretariatu, to pomyłka na maxa.

Zostaw opinię o Kombud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kombud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane