Firma Handlowa Andrzej Dec

Przeworsk

Opinie o Firma Handlowa Andrzej Dec

anek

Czytając te opinie pojechałem na rozmowe z bardzo sceptycznym nastawieniem, ale czas pokazał, że raz da się tutaj znośnie zarobić, a dwa z ludźmi da się żyć w zgodzie

durnek

W końcu atmosfera jak odpowiada to jeszcze lepiej o nich świadczy, ciekawi mnie jednak czy wypłata jest adekwatna do powierzanych obowązków, wiecie czy to jest możliwe?

Mariusz

Ostatnie wpisy wyglądają na pseudo reklamę, pewnie szef kazał pracownikom podkręcić renomę, ja podejrzewam pracowałem tam dłużej niż wy razem wzięci i jeśli zmieniło się na lepsze to chyba p. Andrzej przestał tam rządzić....... Ogólnie ogłoszenie jest na tablica(olx), rzeszowiak i innych portalach min, tutaj od przeszło 4 lat to tak ciężko znaleźć dobrego kierowce czy ciężko znaleźć kogoś kto będzie pracował za pol darmo i słuchał jakim jest idiota i do niczego się nie nadaje............ żeby było lepiej musi!! zmienić się podejście do człowieka który nie jest niewolnikiem chce zjechać na święta bo ma rodzinę chce zjechać z trasy bo już siedzi te 3-4 tygodnie i nie ma ochoty siedzieć dłużej

Kacper
@Mariusz 11.09.2016 19:56

Uwierz, ze ciężko teraz znaleźć pracownika. Większość firm ma teraz z tym problem - nie tylko transportowych . Skutki pińcset plós - czyt. dostanie kasę z kieszeni podatników po to, aby przestać pracować i zacząć siedzieć w domu, nic nie robić :P. I z tego co mi wiadomo, rekrutacja w ww. firmie została prawie zakończona - nowe samochody, więc trzeba było znaleźć kierowców. Ja osobiście tam nie zostałem, bo niestety na C+E dostanę lepsze pieniądze. Pozdrawiam, nie słuchajcie pseudo gniewnych, którzy chcieliby prowadzić wojnę z całym światem

przecinek

Już drugi tydzień i zanosi się na kolejne. Polecam, bo jest jeszcze kilka miejsc na nowiuśkie autka

Polecam!

Piotr

Troche sie obawialem zaczynac tam prace, alee moge z czystym sumieniem powiedziec po pierwszych wyjazdach,ze jest dobrze!

Praca

Zacząłem tam pracować i mogę wszystkim polecić. Jak tu ktoś wyżej napisał wystarczy życ z ludźmi w zgodzie i wszystko jest dobrze

no to ładnie

Janek

Ostatnio byłem w odwiedzinach i każdy sobie chwali. Szef życzliwy, interes kwitnie, ogólnie widać rozwój.

janek czy Ty tam pracujesz? ja swoja przygode skonczylem kilka miesiecu temu z powodu prywatnych spraw i bylo juz wtedy bardzo dobrze, ale slysze ciagle same dobre rzeczy od kolegow tam pracujacych i nawet mysle nad powrotem bo rekrutacje maja otwarta

Janek

Muszę się zgodzić, że wielka zmiana. Może to za sprawą zwiększającego się doświadczenia. Ogólnie teraz wystarczy żyć z ludźmi z firmy w zgodzie i można stworzyć stały związek z tym pracodawcą :D

wielka poprawa w ostatnim czasie i placa i atmosfera w firmie

adam

Pracowalem tam i nie narzekałem. Aktualnie chyba poszukuja kierowcow B i C. Moge polecic :P

Rysiek

Panowie oferty widzę są od ponad roku, to trochę podejrzane, albo gość jest niewypłacalny albo coś innego skoro pierwsze wpisy są z przed ponad 12 miesięcy. Szczerze wątpię że przez rok kierowcy nie może znaleźć....

Janek

Miałem "przyjemność" pracy u w/w. Jeśli to jest porządna praca to wolę być bezrobotny.... stawka słaba dostałem stare auto które jeszcze POWINIENEM serwisować w trakcie oczekiwania na ładunek, do tego gołe 25 gr za km, szef dzwonił w nocy z teoriami na temat trasy bo pojechałem 20km dalej niż on miał w internecie, nic nie powiedziałbym gdyby to było 200 albo nawet 50, przemądrzała "pani" w spedycji która wszystko wie najlepiej w Przeworsku są lepsze firmy w jednej z nich pracuję od paru miesięcy i jestem znacznie zdrowszy

Radzio

Witam, panowie jakieś nowe wieści odnośnie w/w firmy ogłoszenie non stop na kilku stronach, aktualnie szukam pracy jako kierowca a mam niedaleko jestem ciekaw opinii

wiesiek

Kilometry i nic więcej gościa nie interesuje ma w dupie twoje zdrowie masz być dyspozycyjny do bulu szkoda waszego czasui dlatego płaci 25groszy za kilometr a sam ma80 ta firma to wielkie nieporozumienieholu

wiesiek

muniek

Szkoda zawracać sobie dupy

koko

witam pracowalem tam przez tydzien

xxx81

Witam poszukuje opini na temat pracy jako kierowca w tej firmie, jakie warunki jaki pracodawca itd

koko
@xxx81 06.02.2015 12:44

odpusc sobie jak masz dobre jeszcze zdrowie wielka porazka

Zostaw opinię o Firma Handlowa Andrzej Dec - Przeworsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Andrzej Dec