Opinie o Dramiński w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dramiński. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dramiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dramiński w Olsztyn

Czy urlop w Dramiński jest płatny 100%?

Ile jest zmian w Dramiński?

Jarosław Nowy wpis

Szybko Cię zamienią jak będziesz niepokorny

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

uciekaj Nowy wpis

nie zblizaj sie do tej pokracznej firmeki , szybko cie zgnoją i udowodnią , że jesteś nikim (w ich mniemaniu)

#piekłokobiet

Uwaga, do osób poszukujących pracy tej firmie!!! Zarząd to nieźli manipulanci a prawdziwym prezesem jest Jarosław B. pełniący oficjalnie inną funkcję. Tak naprawdę to on podejmuje decyzje więc miejcie się na baczności w jego obecności!

szogun
@#piekłokobiet

Potwierdzam, Pan Prezes Jarosław to bardzo światły człowiek a manipulant przy tym niemały!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dramiński. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Czy w obrębie jednego działu w Dramiński są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

#piekłokobiet

nie ma nic takiego, o pracownika się nie dba wychodząc z założenia, że można go prędko zastąpić

Pracownik filharmonii.

Powiem tak firma sponsoruje filharmonie Olsztynską . A te pieniądze idą na rozpoczęcie i zakończenia sezonu. Alkohol leje się strumieniami do rana. Grajki rano się przywracają. Czy nie można dac pieniędzy na dom dziecka A nie na alkohol dla Grajkow .

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Dramiński?

Podejście

Podejście jest takie, że choćbyś był(a) ekspertem największej wagi to nie masz co dyskutować z grupą osób rządzących firmą i ich pupilami. Zarządzanie przez strach i szukanie dziury w całym. Nie polecam!

Kamil

@rzetelna dlaczego ma omijać ? Skąd takie wnioski?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dramiński? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rzetelna

Omijaj człowieku ta firme . nawet w dobie takiego kryzysu omijaj.

Gutek

Zawsze pozostaje nam wyjście z firmy do innej. Po co tak narzekać i męczyć się?

Oszalały
@Gutek

Prawda jest taka ze też sa faworyzowani pracownicy a sa i tez tacy na których cyklicznie pan J. Sie wyzywa mowa tu o sierkosiu grupie z marketingu beatce a jareczek koksu wiadomo nowy samozwańczy prezes.taka prawda o tej firemce.

cospozytywnego

Mysle, ze największym sukcesem tej firmy jest to, ze dostają sie tam ( a nastepnie odchodzą oczywiscie ) ludzie na tyle kulturalni, ze zachowują dla siebie to co się tam dzieje. Szacun dla Nich

bury
@cospozytywnego

dobra firma wlasciciel z pasja do tradycji

@bury

Traktowanie pracownika też odbywa się w tradycyjny sposób... jak w latach 50

Zaangażowany
@anonymous

Największą ciekawostką tej firmy jest zupełny brak szkoleń (ups, przepraszam, miałem 1 szkolenie - BHP przy rozpoczynaniu pracy). Zarząd nie wysyła ludzi na szkolenie gdyż mają teorię spiskową iż taki wyszkolony pracownik sobie od nich pójdzie. Zatem niech szukają głupich i wiernych :) Nie mają pojęcia o sposobach motywacji pracownika do pozostania z nimi poza brakiem szkoleń. Głupi nigdzie nie pójdzie :):):)

@anonymous

Niestety to prawda , szukanie haków na niewygodnych szefowi pracownikow, publiczne upokarzanie czy niekonczace sie przesluchania, przypomina czasy o których chciałoby się zapomnieć.

bez emocji

Nie ma firm idealnych, szefów idealnych i ... idealnych pracowników. Niestety mamy taką tendencję, jako ludzie, do mówienia tego co złe a pomijania milczeniem tego, co dobre. Bo dobre wydaje nam się oczywiste. To ciekawa firma, bardzo rozwojowa i dająca duże perspektywy dla tych, którzy mają coś do zaoferowania oprócz wymagań i narzekań na wejście. Szef umie docenić rzetelną robotę i nie jest skąpy. Jak na warunki olsztyńskie to ewenement. Smutne jest to, że ci którzy w niej "jeszcze pracują", jak piszą, tak ją obsmarowują. Dlaczego więc tu jesteś?? To świadczy o Tobie, że robisz we własne gniazdo ale wyciągasz dziubek po więcej i więcej. Jeśli jest Ci źle, idź do korporacji - zobaczysz, jak tam Cię docenią i po ludzku potraktują... Wiem z autopsji. Pracuję tu kilka lat, mam ciekawą, dobrze płatną pracę, tu są zdolni, fajni ludzie. Nie zawsze jest łatwo, jest wiele wyzwań, ale to wciaż nie zmienia faktu, ze to bardzo dobra praca. Pozdrawiam sfrustrowanych i życzę umiejętności zauważania dwóch stron medalu.

H
@bez emocji

Dzisiejsza ulice sezamkowa sponsorowało słowo "ewenement"

Szczera

Widać ze Zszokowany to na pewno nikt inny jak(usunięte przez administratora) Coz prawda jest niestety przykra ....każdy powtórzę każdy śmiało sie podpisze pod tymi opiniami.no chyba że łączą go wiezy rodzinne to wiadomo ze bedzie bronił swojego stadka.

podwodna indonezja

Może i ja opowiem coś od siebie. Z perspektywy osoby wywalonej z pracy. Czy mam żal? Hmm i tak i nie. Nie - bo wiedziałam, że to nastąpi, atmosfera była gęsta, pretensje z kapelusza, dużo groźnych postaw z podniesionym głosem, trochę krzyku i wieczne "ale". A TAK bo to było całkowicie niesprawiedliwe. Podjęłam kroki by się obronić i zostałam za te kroki wywalona, bo stawiać się nie można. A jeśli już wpadniecie na taki fajny pomysł to macie później dwie opcje a) podtrzymać twardo swoje stanowisko b) pocałować w pierścień króla. Ja wybrałam opcję a, a potem wyświetlili mi napis EXIT. Po takiej przygodzie, gdy chcecie znaleźć nową pracę i pytają was na rozmowie : dlaczego pani już tam nie pracuje, macie TRZY wyjścia: A) skłamać, B) powiedzieć prawdę C) wykasować firmę Dramiński z CV. Jestem uczciwa więc wybrałam bramkę numer 3 - głupia, tłumaczenia nie przeszły, zakopywałam i grzęzłam i prawie nikt nie chciał uwierzyć, zmieniłam więc taktykę i zaczęłam koloryzować rzeczywistość pomijając fakty, ale czułam się z tym źle, więc wróciłam do opcji B krótko i zwięźle. I po bagatela kilku miesiącach udało mi się znaleźć nową pracę. Tak..i wszyscy żyli długo i szczęśliwie...otóż nie. Niefajnie jest mieć w swoim życiorysie rozdział pt" Dramiński", to jak rysa na nowej karoserii super auta, albo choroba weneryczna...już zawsze będzie, a Ty mimo iż zostałeś potraktowany brzydko i niesprawiedliwie, musisz zmagać się ze stereotypem, że osoba zwolniona zawsze sobie na to musiała czymś zasłużyć, czyli była słabym pracownikiem itd. Zatem wszystkim odważnym odkrywcom nowych doznań ultrasonograficznych, życzę zdecydowania w obranym kursie, mocnego zdrowia psychicznego, elastyczności (tak czasem to co się tam dzieje, dzieje się naprawdę choć trudno w to uwierzyć) oraz dobrego planu B na wypadek otwarcia się niespodziewanej zapadni w piątek. (Warto zaopatrzyć się także w dyktafon, just in case). Powodzenia!!!!

Łukasz

@Zaangażowany Jeśli już jesteśmy przy sposobach motywacji - czy pracodawca oferuje jakiekolwiek premie czy dodatki? Na stronie firmy, w zakładce Praca widnieje informacja o konkurencyjnym wynagrodzeniu/atrakcyjnym systemie wynagradzania. Informacja o systemie premiowania może być naprawdę istotna w tym kontekście. Jeżeli zaś chodzi o możliwości rozwoju, firma Dramiński oferuje kandydatom możliwości rozwoju zawodowego. Może któryś z pracowników wypowie się szerzej o tych możliwościach? W jaki sposób są one udostępniane pracownikom, skoro z wypowiedzi poniżej można wywnioskować, że nie są organizowane szkolenia?

cospozytywnego

Jest jeszcze jedna rzecz. Według mojego rozeznania ( nie wiem co do doświadczenia innych osób ) to uczciwie musze przyznać, ze jak na olsztynskie warunki pracodawca płaci zupełnie przyzwoite pieniądze. Pozostaje pytanie czy wedle innych opinii sa one warte sposobu traktowania i atmosfery panującej w firmie. Niestety nie ma tutaj opcji "zjeść ciastko i mieć ciastko", a szkoda.

Łukasz

@#$&123654==)(@ forum po to jest - aby wyrazić swoją opinię. Jeżeli coś Ci się nie podoba lub podoba, możesz śmiało to tutaj napisać. @Zaangażowany Jesteś pewny, że nic pozytywnego nie da się napisać? Jeżeli jednak się da - to zapraszam do wypowiedzi. Każdego innego aktualnego bądź byłego pracownika firmy Dramiński także chcę zachęcić do wypowiedzi. Wasze opinie są ważne.

#$&123654==)(@

Pracuje aktualnie w tej firmie, ale zamierzam sie zwolnic, bo nikt nie wie kto nastepny odpadnie i jaki bedzie tego powod. Atmosfera srednia dzieki zarzadowi, tak samo jak decyzje. Wiele mam zarzutów, ale nie bede publicznie wyciagal brudow bo nie o to chodzi. Zastanowcie sie czy chcecie pracowac w firmie gdzie sie ciagle wywala ludzi z pozdrowieniem na ustach.

Zaangażowany
@#$&123654==)(@

Pracowałem tam. Serdecznie nie polecam. Szef ma tak zmienne nastroje i zdanie, że nawet sam się z nim nie zgadza. Od euforii po nienawiść w ciągu 15 min.

Zostaw merytoryczną opinię o Dramiński - Olsztyn

• Jak się pracuje w Dramiński?

Zobacz opinie na temat firmy Dramiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dramiński?

Dramiński