Opinie o Meinert Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meinert Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Meinert Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meinert Sp. z o.o. w Jelenia Góra

...

Monica

Witam sa przyjęcia dla kobiety

xxx
@Monica

Monica , zadzwoń do firmy i zapytaj.

Pracujący

Witam mam na imie(usunięte przez administratora) mam 3grupe inwalictwa stopien lekki obecnie pracuje w firmie Jarex - Pracownik ochrony już 4 lata ale cały czas szukam innej mieszkam w J.gÓRZE CZY SĄ U WAS PRZYJECIA DO PRACY jesli na produkcje ile na reke

@Pracujący

Nie polecam.Wynagrodzenie, (usunięte przez administratora)

@pracownik

dOkładnie tak.

Łukasz
@Pracujący

Pracujący, na stronie internetowej firmy Mainert z Jeleniej Góry nie ma podanych szczegółowych informacji odnośnie nowych przyjęć do firmy. Posiadają oni jednak dane kontaktowe oraz formularz kontaktowy, dzięki któremu możesz zadać interesujące Ciebie pytanie. Jeśli zostaniesz przyjęty na rozmowę rekrutacyjną, koniecznie napisz o tym na forum. Skorzystaj z tej strony -->> http://www.arcus.world/

Nie polecam. Z roku na rok co raz gorzej....

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Meinert Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Jelenia Góra
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Z

Witam,czy są przyjęcia do firmy.

Pracuje w tej firmie ok roku i jestem zadowolony, zarobki były niskie, ale ja trafiłem na ten czas kiedy była podwyżka (z tego co słyszałem co roku jest podwyżka, w poprzedniej firmie, w której pracowałem, niestety tak nie było) atmosfera pracy ok, bo jeżeli kierownik wymaga pracy a nie op...ia się to co jest w tym złego, ja mam fajny dział, chociaż wiadomo na różnych działach jest różnie... wiadomo zależy to od ludzi zawsze znajdzie się niezadowolony, który bruździ, ale tacy na szczęście sami odchodzą i dzięki im za to .. przychodzę do pracy po tu by pracować a nie "zabierać brudy" czyjeś do domu ...

Aga
@pracownik

Czy zatrudniają kobiety???

dikkasidy

Na rozmowie już wychodzi, że płąca to minimal po 3 mi3chach premia, generalnie za ta kasę z najmem w Jelce możesz sobie.... Tragedia, do likwidacji takich wyzyskiwaczy! albo niech się najmuje u Niemca!

Izabela

@Antoni W. a czy Ty jesteś w jakiś sposób związany z Meinert? Pracujesz tam? Jeśli tak to możesz chcesz się podzielić z użytkownikami forum swoimi spostrzeżeniami odnośnie realiów w tej firmie? Informacje z pierwszej ręki są najcenniejsze. @Były proszę pamiętaj, że we wszelkich dyskusjach prowadzonych tu na forum należy zachowywać szacunek dla współrozmówców. W związku z tym proszę, abyś nie obrażał innych osób.

Realna opinia od byłego pracownika. Zarobki niewielkie: najniższa krajowa + premia 260zł - o ile nie zostanie zabrana za głupotę, bo tak niestety bywa. Kierownictwo pozostawia wiele do życzenia - z początku mili, później pokazują rogi. Możliwość pracy w soboty - o ile zostaniesz zapisany. Możliwość brania chałupnictwa - o ile się dopchasz. Dwie zmiany. Dla ludzi o mocnych nerwach.

Meinert

Powyższe informacje są nieprawdziwe. Sam fakt, że nigdy nie było premii o takiej wysokości w związku z czym prawda stara jak świat kto jest szczery i szczerz pisze sam się nie ukrywa jako anonim

ODP
@Meinert

A ty to nie anonim? Meinert, to chyba właściciel, a ty podszywasz się pod niego.

Praca nie jest zła, zakład czysty, zarobki nie wielkie, ale też trzeba wziąć pod uwagę na którą zmianę się trafi, jak na zmianę brygadzistki małej chudej której się wydaje że wszystko wie to nie polecam, lepiej starać się wtedy o przyjęcie na przeciwną zmianę z normalnymi brygadzistami, bo to też duże ma znaczenie jeżeli chodzi o atmosferę.

Jacek

Dlaczego nie ma aktualnej lokalizacji na mapie Google, jest stara - zamknięta na Łącznej. Poza tym nikt nie odbiera telefonów, także w dobie globalnego internetu... nic nie wiem.

@Jacek

adres w Google jest aktualny, ul. Spółdzielcza 53, 58-500 Jelenia Góra

Izabela

@anonim, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Meinert? Czy można liczyć w tym miejscu na jakieś dodatkowe benefity? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w Meinert. Każda z nich może być przydatna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu. Jak oceniacie tego pracodawcę?

noname

Niestety, praca w tej firmie jest za minimal. Wierzyć się nie chce, że za takie pieniądze można jeszcze kogoś zatrudniać.

@noname

to znaczy ile w tej chwili na reke na produkcji zarobki ???

do marcin - 2015-02-01 11:39:08

zarobki małe, (usunięte przez administratora) na rękę, zależy od tego czy bierzesz soboty. dwie zmiany, ludzie w miarę ok, chyba, że chodzi o dział produkcyjny, to lubią podpierdzielać do kierownictwa i wpychać swój długi nos w nieswoje sprawy. kierownictwo nie najgorsze, co nie zmienia faktu, że niczym nie plusują, 2/5

Tyszanin
@do marcin - 2015-02-01 11:39:08

Podają nr kontaktowy, Nazwisko kobiety od kontaktu. .....ale po co, skoro i tak nikt nie odbiera? To chyba jedna wielka ściema!

@do marcin - 2015-02-01 11:39:08

podana rozbieznosc miedzy(usunięte przez administratora)na reke to nie malo!! a czy samo zatrudnienie jest przez Drexmeire w kadrach czy maja osobny sekretariat i kadry w Meinert?Prosze o info bo pracy szukam!

@ona 40

sorry! miedzy(usunięte przez administratora)

emma

ale tak generalnie to Ci ta praca pasuje czy nie @do marcin - 2015-02-01 11:39:08, bo dużo napisałeś ale niezbyt treściwie

benek

widać u nich dużą rotację...

marcin

ja tez bym poprosił o opinie jakie zarobki i ogólnie coś o tej pracy .

Proszę o opinię o tym pracodawcy, realne.

Zostaw merytoryczną opinię o Meinert Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Meinert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meinert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meinert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meinert Sp. z o.o.