Opinie o STr Sp. z o. o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie STr Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STr Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STr Sp. z o. o. w Szczecin

Jątrzyciel

Panowie. Bez urazy ale robicie prostą robotę, tolerancję mierzone w kilometrach, do tego marże na sprzedawanych detalach są bardzo niskie, więc nie oczekujcie na jakieś znaczącej podwyżki. Bardziej im się opłaca zatrudnić wkładacza z ulicy niż każdemu z was płacić po 3000zł. Jak chcecie zacząć zarabiać musicie zmienić firmę, bo STR nie zmieni się nigdy. Jest Kraspol, Adamus i Wenglon, chociaż w przypadku tej ostatniej firmy może być problem, bo dyrekcja str tak zadziałała, że do Wenglonu raczej was nie przyjmą.

Misza37

Ile ci placa, ze takie bzdety. "Byli" za slabi zeby zostac. Ty jestes za slaby, zeby odejsc.

xxl
@Misza37

Ja nie narzekam.

Misza37

Żenada.

Pracownik ...........

A co w tym dziwnego że odchodzi? To jeszcze nie koniec złych wiadomości, następni też się rozglądają za pracą. Tego Wam nie życzę, ale dojdzie do tego że będziecie mieć nowych kolegów, zza wschodniej granicy. Idealni pracownicy dla str-u, są gotowi robić od rana do wieczora, za połowę waszych stawek,nie są wymagający, nie obowiązują ich przepisy kodeksu pracy a firma nie ponosi żadnych kosztów. I ci co zostaną będą się w końcu mogli naprawdę wykazać, wydajnością, słupkami i pracą na trzech maszynach. W końcu będą w swoim żywiole, będą mogli się ścigać i konkurować . A i tak na koniec nie dostaną całej premii.

Ctx1000
@Pracownik ...........

W sumie to w skraw-mecie już pracują ukraińcy a szefostwo jest zadowolone. Więc jak nasze dyrektory sciagna wzorce od najlepszych to trzeba sie uczyć ukraińskiego. Jak już chlopaki do adamusa uciekają to to w str jest dno i wodorosty Szukać roboty trzeba bo nic dobrego z tego nie będzie,co mądrzejsi sojuz zrozumieli. rosty.

Operator Cnc

Obecnie byłem na rozmowie - bardzo pozytywnie, firma oferuje szkolenia, możliwość przyuczenia - jako nowy operator przydzielono mi na 3msc Mastera - czego nie spotykałem w innych firmach, jak i sam przebieg rozmowy był inny niż zwykle, była bardzo luźna i w miłej atmosferze, bez narracji i okazywania wyższości typu: "ej to ja jestem tu bossem, i ciesz się że mam czas z tobą gadać" Stawka na wejście jest przyzwoita jak na początek (na wstępie zaznaczono że to stawka na pierwsze 3 msc). Nie rozumiem skąd ludzie biorą te stawki jak 2600(różni się znacznie to co otrzymałem na prawdę), i argumenty o braku przyłożenia - ponieważ nadgodziny są płatne. Odniosłem wrażenie że mają nastawienie - jeżeli chcesz się serio rozwijać, to oni ci pomogą. Jak i również usłyszałem że istnieje możliwość dopłacenia do czesnego na studia zaoczne - wow.

Pierwsze, czy OPERATOR CNC może się wypowiedzieć? Drugie, ludzie którzy piszą te zarzuty - na jakich stanowiskach pracujecie? Trzecie, czy są osoby które również usłyszały podobne benefity i może je potwierdzić?

Leszno
Prometeusz

Firma jest wspaniała zwłaszcza jak zabrał na święta 10% premii każdemu komu się dało myślę że STR bez tych pieniędzy jednak dały by sobie rade a opinia wśród pracowników był by lepsza.

xxl

Nie pytaj o opinię byłych pracowników. Jeśli są "byli" to znaczy, że byli za za słabi żeby zostać. Porozmawiaj z obecnymi pracownikami, oni wiedzą jak pracować żeby było dobrze.

LUDZIE GADAJĄ
@xxl

Akurat to ci co odchodzą to są pracownikami którzy posiadają wiedzę,wierzą w swoje umiejętności.Odchodząc podnoszą poziom kadry pracowniczej u konkurencji. Wiem coś o tym więc nie gadaj głupot.

xx
@LUDZIE GADAJĄ

I cóż z tego, że wierzą? Niech sprawią, że ZC uwierzy i da im podwyżkę. Samą wiarą nie wyrzyjesz.

Wynik zawsze jest efektem działania.

Twoja firma jest niczym więcej niż wyraźnym odbiciem Ciebie. - jeśli jesteś niedbały - Twoja firma będzie niedbała. - jeśli jesteś niezorganizowany - Twoja firma będzie niezorganizowana. - jeśli jesteś chciwy - Twoi pracownicy także będą chciwi, będą dawać z siebie coraz mniej i prosić o coraz więcej. - jeśli masz słabe pojęcie co należy robić - Twoja firma także będzie pod tym względem ograniczona. Dlatego jeśli Twoja firma ma być inna, i nieustannie zmieniać się na lepszą, najpierw Ty musisz stać się inną osobą, musisz się zmienić.

Idealny Pracownik !!!!

Dzień Dobry !!! Kawunia spita ??? ...... Jeszcze nieee ??? Miłego czytania życzę więc ;))) Kiedy Rafał Książek, przedsiębiorca z Piaseczna, ogłosił, że w powiecie o bardzo wysokim poziomie bezrobocia chce otworzyć niewielki zakład produkcyjny, sądził, że na jedno z 15 nowo tworzonych miejsc pracy będzie przypadać co najmniej kilku chętnych do podjęcia zatrudnienia. Na spotkanie z nim zorganizowane przez publiczny pośredniak przyszły jednak... trzy osoby. Przy czym dwie w ogóle nie były zainteresowane podjęciem etatu. Pojawiły się, bo w przeciwnym razie zostałyby wykreślone z rejestru bezrobotnych, a więc straciłyby ubezpieczenie zdrowotne. Poprosiły, by przedsiębiorca potwierdził na piśmie, że nie chce ich zatrudnić, i szybko opuściły pomieszczenie, w którym miały się odbywać rozmowy. Trzecia osoba uważnie słuchała, na czym ma polegać praca, zadawała pytania, była wyraźnie zainteresowana etatem. - Cieszyłem się, że znajdę może choć jednego pracownika. Ale kiedy powiedziałem, że pracę trzeba będzie podjąć już od przyszłego miesiąca, zainteresowany odparł, że on, owszem, może przyjść do firmy, ale najwcześniej jesienią, czyli za jakieś pół roku. A tak w ogóle to chciałby pracować tylko na pół etatu i wykonywać pracę wyłącznie w poniedziałki i we wtorki - opisuje przedsiębiorca. Jak widać problemy ze znalezieniem pracowników to chleb powszedni polskich pracodawców. A przecież tak być nie musi, wystarczy porzucić żydowskie zapędy i podnieść płacę dwu trzy krotnie ;)))) a wtedy potencjalni pracownicy będą walić drzwiami i oknami......

Strowiec

Str. Zalety pracy: -normalna umowa o pracę bez żadnego kombinowania -pensja zawsze na czas -dobre warunki socjalne (stołówka, natryski, przebieralnia) -kadra kierownicza z wysoką kulturą osobistą, nie trzeba się martwić że ktoś przyjdzie i cię zwyzywa bez przyczyny -możliwość (powtarzam możliwość a nie przymus) dorobienia w nadgodzinach Wady: -pensja nie jest za wysoka ale na chleb nie brakuje, gorzej gdy trzeba się wybrać do dentysty albo naprawić samochód -praca jest trudna trzeba się dużo nauczyć żeby sobie radzić, -pracuje się pod presją wydajności i krótkich terminów wysyłek Trochę o firmie: Właściciele: mam wrażenie że to extra liga jeśli chodzi o kulturę osobistą. Nigdy nie zdarzyło się żeby komuś nie podali ręki albo w jakikolwiek niewłaściwy sposób wykorzystali swoją pozycję. Dyrektor ZC taki trochę wizjoner, jego główne zadanie to utrzymywanie kosztów na niskim poziomie za co jest nie lubiany bo świetnie się z tego wywiązuje. Ale nie jednemu pracownikowi już pomógł w bardzo różnych trudnych sytuacjach. Dyrektor PO, bez niego ta firma by nie istniała to on zdobywa klientów ,powiedział bym, że jest ważniejszy od prezesa i gdyby tylko nie te za grube środki………………………. Kierownik SP nawet w skrajnych przypadkach potrafi zachować zimną krew i konstruktywnie rozwiązywać problemy ( tak sobie myślę że kiedyś nie wytrzyma i kogoś porąbie siekierą zamiast mu tłumacz co robi źle ale na razie daje radę) generalnie ponadprzeciętnie inteligentny facet. Główny technolog PB ma wyjątkowy talent do maszyn i obróbki ,jak coś nie wychodzi to on zawsze sobie z ty poradzi i nie jest to typowy biurokrata tylko facet, który zna się na rzeczy . Technolog planista JP : do tej pory nie jestem w stanie zrozumieć jak on to k…… wszystko ogarnia przecież tak się nie da, to chyba jakiś cyborg z procesorem zamiast mózgu i 100GB pamięci ram, a swoją drogą znienawidzony przez leserów których tępi na każdym kroku i lubiany przez pracowitych ,którzy wiedzą po co przychodzą do pracy. Generalnie mi się z nim współpracuje dobrze, otwarty na kompromisy inteligentny i potrafi ułożyć tak plan żeby spokojnie można było pracować na dwie maszyny a z tego już są całkiem niezłe pieniądze. Technolog materiałowy DB: ten to ma pamięć on chyba nawet pamięta chrzest polski, generalnie pozytywna postać. Zespół pracowników: Jak w każdym zespole ludzie są różni, generalnie pracuje się dobrze a ci którzy odchodzą mówią cytuję „fajna praca dobrze się pracuję tylko pensja mogła by być trochę wyższa” W mojej ocenie pracownika który spędził kilka ładnych lat w STR jest to dobre miejsce do pracy i nauki zawodu. Ludzie są w porządku warunki socjalne na wysokim poziomie. Oczywiście nie ma róży bez kolców( wszystko robi się na zapalenie płuc), ale nie ma co narzekać bo nikt tu torsji nie dostaje na samą myśl, że musi przyjść do pracy. Nikt cię nie wywali z dnia nadzień tylko dlatego że krzywo na niego spojrzałeś. Szkoda tylko że zarobki nie nadążają za potrzebami. Moja opinia jest pozytywna ale tak też myślę o firmie STR mimo że kokosów nigdy tu nie zarobiłem ale narobić się to i owszem. Podsumowując, nawet jak nie zagrzejesz tu miejsca to wiedza którą zdobędziesz pozwoli na otwarcie wielu furtek.

Podsłuchane:- Słyszałeś że firma organizuje imprezę integracyjną i wynajęła halę na Wojska Polskiego? -Tak? A byłych pracowników też zapraszają? -Nie znaleźli by w Szczecinie tak dużej hali!

operator programista oblatywacz

Jak widać około 10 lat a nadal to samo gratulacje dla wspaniałych Dyrektorów ;)))). Jak szaleć to szaleć. Otóż trzeba wiedzieć jedno zawsze ten dużo zarabia kto nie robi nic!!!!! Ale dojście do tej konkluzji zajmuje nieraz całe życie. Więc koledzy drodzy zacznijcie się opierdalać nie robić nic jak jeden a pieniądze spadną wam z nieba jak manna. Pozdrawiam. A i jeszcze jedno proponuję przeczytać to co na dole. (tekst jest kierowany do ludzi żyjących w monotonii i chcących się z niej wyrwać oraz dla tych, którzy chcieliby żyć wedle maksymy "Carpe diem" ale nie próbują łamać swoich blokad psychicznych bądź społecznych. Jeśli już żyjesz chwilą bądź odpowiada Ci przeżywanie swoich dni wg określonych schematów to możesz zakończyć lekturę w tym miejscu. Proponuję jednak zacząć od tekstu i podtekstów o kontrolowaniu emocji, bo bez tego wstępu owe przemyślenia mogą być kompletnie niezrozumiałe. Jeszcze raz zaznaczam - BĄDŹ SOBĄ i jeśli odpowiada Ci to, jaki jesteś TO SIĘ NIE ZMIENIAJ! Prezentuję tutaj jedynie mój punkt widzenia.) Carpe Diem quam minimum credula postero (Używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości) "Korzystaj z życia zanim ono ciebie wykorzysta." Znaczną większość w naszym społeczeństwie stanowią ludzie biernie dostosowywujący się do społeczeństwa (tzw. normalsi). Posiadają oni konformistyczny układ wartości oraz niezwykle ważne jest dla nich poczucie bezpieczeństwa oraz poczucie "normalności", która daje im przewidywalność. Nie lubią ryzyka, często cechuje ich rytualizm życia codziennego (praca, telewizja, sen itd.). Jeśli rzeczywistość ulega zmianie to oni (w pewnych granicach) również. Przystosowują się do otoczenia. Nie chcą bądź boją się być "inni"... "Miliony samotnych starców na świecie umierają, wsłuchani w głosy własnych myśli. Staczają się bezwiednie w świat drobnych przyzwyczajeń i przysysają się nimi do życia. Snują plany, jakby to specjalnie dla nich Bóg miał puścić zegar w drugą stronę, zamiast ukręcić im głowy, jak zrywa się zasuszone śliwki." Społeczeństwo często uczy nas rezygnacji z poznania nieznanego na rzecz zabezpieczenia się, ostrożności. Całemu systemowi zależy na tym aby utrzymać kontrolę nad ludźmi co jest dużo łatwiejsze, kiedy siedzą sobie bezpiecznie w domu z dala od przygód, na które mogą sobie pozwolić zaledwie w marzeniach. Stąd całe te rozumowanie: "Nie bądź ciekawy, nie zapuszczaj się w nieznane, unikaj rzeczy wątpliwych!". Tymczasem nieznane jest najlepszym źródłem zdobywania doświadczenia i wszelkiego rozwoju. Ludzie jednak utożsamiają je z niebezpieczeństwem. Są przekonani, że sens życia polega na działaniu w ciągłej pewności i świadomości swojego życiowego celu. "Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić." Mówi się, że w wojsku trzeba być "gotowym na wszystko". Ok, w takim razie jak można przygotować się na nieznane? Otóż, nie można, więc należy go unikać. "Poruszaj się wedle określonych zasad, nigdy nie podejmuj ryzyka, nie próbuj niczego nowego, stój w miejscu i nie rozwijaj się." Od najmłodszych lat wpajana jest nam potrzeba stabilizacji. Dzieci są oduczane experymentowania i chroni się je od nieznanego ("Nie wolno Ci się zgubić! Musisz kolegować się tylko z takimi jak ty!") Już w gimnazjum zauważyłem pewną rutynę działania ludzi w moim otoczeniu. Budzili się, szli do pracy, wracali z pracy, jedli obiad, oglądali telewizję przez resztę dnia a potem szli spać. Następnego dnia budzili się i to samo. Każdy dzień był kopią dnia poprzedniego (wyjątek stanowiły weekendy z tą różnicą, że każdy następny weekend był kopią poprzedniego weekendu). Nic w ich życiu nie ulegało zmianie. Po prostu poddali się wegetacji. A jak jest z Tobą? Przeżyłeś 10 000 lub więcej dni czy przeżyłeś 1 dzień 10 000 lub więcej razy? Nie rozwijasz się jeśli znasz bieg wydarzeń całego dnia zanim nadejdzie zmierzch. Najczęściej, chwile w naszym życiu, które najbardziej pamiętamy, to te, w których żyliśmy pełnią życia, gdy robiliśmy co chcieliśmy, nie przejmując się tym co pomyślą inni. "Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie tworzył historii." -Andre Maleaux Ludzi, których uważa się ze geniuszy nie robili jednej rzeczy dobrze, nie dążyli do doskonałości(która nie istnieje) ale rozwijali się. Leonardo Da Vinci, Mikołaj Kopernik, Beethoven, Albert Einstein, Galileusz i wielu, wielu innych. Oni nie bali się próbować czegoś nowego. Byli takimi samymi ludźmi jak ty, z tym, że nie mieli oporów z odkrywaniem tego na co inni się nie odważyli. Początkowo byli wyśmiewani i niekiedy prześladowani ale nigdy nie traktowali tego jako powód do rezygnacji. Możesz spojrzeć na siebie i otworzyć się na wszystkie nowe doświadczenia albo zamknąć się w swoim życiowym błędnym kole nie wychodząc z n

@operator programista oblatywacz

Możesz spojrzeć na siebie i otworzyć się na wszystkie nowe doświadczenia albo zamknąć się w swoim życiowym błędnym kole nie wychodząc z niego aż do śmierci. Uwolnienie się od rutyny oznacza odrzucenie reguły, że lepiej jest podążać utartą ścieżką niż próbować czegoś nowego. Wielu ludzi wmawia sobie, że ich osobowość jest słaba i nie poradzą sobie żyjąc inaczej. Jest to kolejna bajka, którą się karmią, bo boją się niepewności jaką niesie nieznane. Każdy sam jest źródłem swojej siły! Nie ugniesz się ani nie złamiesz gdy spotka Cię coś nieoczekiwanego. Eliminując z życia nudę, zmniejszasz ryzyko przegranej. Nie przegrasz życia ani nie załamiesz się jeśli domieszasz do swego życia trochę niepewności. "Wszystko trzeba przeżyc, co nie uda się za pierwszym razem, uda się za trzecim." Będąc małym dzieckiem mogłeś bawić się samochodzikami, liczyć kropki na grzbiecie biedronki, biegać za pasikonikami tylko dlatego, że sprawiało Ci to radość. Teraz nagle musisz wynajdywać przyczyny dla swych działań. Wielu ludzi sądzi, że potrzebują uzasadnienia dla tego co robią. -"No ey, aby coś robić muszę widzieć w tym sens." -"W takim razie jaki jest sens Twojego życia?" -"Nie wiem." -"To po co żyjesz?" Możesz robić co tylko zechcesz tylko dlatego, że masz na to ochotę! Nie musisz nikomu się tłumaczyć ani usprawiedliwiać swojego zachowania. Rób to, co chcesz robić a jedynymi wytłumaczeniami niech będą "bo lubię", "bo chcę". Jeśli nie chcesz żyć chwilą bieżącą to nie żyj nią! Rób to, na co masz ochotę. To Twoje życie i nie musisz go uzależniać od opinii innych ludzi. "Ludzie myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija" Nie ma nic złego w spontaniczności. Decydowanie się na nieznane w ułamku sekundy, tylko dlatego, że może ono być źródłem przyjemności jest jednym z filarów rozwoju i zdobywania doświadczeń. Możliwe, że owo nieznane nie sprawiło Ci radości ale już sama próba przyniosła wiele zadowolenia. �Żyć wedle swych chęci lub wcale nie żyć." -Nietzsche Być może inni zaczną Cię wyśmiewać albo podejmować działania abyś był bardziej podobny do nich. Nie musisz się nimi przejmować, bo cóż znaczą ich opinie w porównaniu z radością jaką może Ci sprawić podróż w nieznane. Niezależne myślenie nie jest powszechnie popierane, istnieją wytyczne co należy mówić, myśleć i czuć. Nie podporządkowując się im narażamy się na dezaprobatę. Wielu z nas jest na tyle zależna od innych, że strach przed utratą akceptacji otoczenia powoduje u nich paniczny lęk przed nowymi doświadczeniami. Większość ludzi dostosowuje się. Są posłuszni i robią to czego się od nich oczekuje. Oni nie zmieniają świata. A ty? Po której stronie stoisz? Czy potrafisz z własnej woli wybrać drogę nie wiedząc dokąd Cię ona zaprowadzi? "Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Ludzie starają się zapewnić sobie pieniądze, dom, samochód, stanowisko, pozycję społeczną i wierzą, że da im to poczucie bezpieczeństwa. Uzależnili je od przedmiotów. Prawdziwe poczucie bezpieczeństwa to uczucie spokoju wewnętrznego oraz wiary, że poradzisz sobie ze wszystkim co Cię w życiu spotka. Pieniądze można stracić tak samo jak pracę, dom może zmienić właściciela, rzeczy mogą się zepsuć a ty nadal możesz być epicentrum spokoju i bezpieczeństwa. Możesz uniezależnić się od społeczeństwa oraz dóbr materialnych i zacząć wierzyć w siebie i swoje możliwości do tego stopnia, że zaczniesz traktować rzeczy i ludzi jako przyjemne ale niekonieczne dodatki w swoim życiu. "NIEMOŻLIWE- to nie jest francuskie słowo!!!" -Napoleon Bonaparte Jeżeli masz wystarczająco wiary w siebie, to nie istnieje rzecz, której nie byłbyś w stanie dokonać. Przypuśćmy, że nagle wybuchłaby wojna a Ciebie zabrano by na Sybir i zmuszono do ciężkich robót. Po kilku dniach jeden ze współwięźniów wziąłby Ciebie jako partnera do ucieczki i razem z jego towarzyszem wylecieliście helikopterem do komunistycznych Chin. W Chinach lecąc mieliście awarię silników i cudownym trafem tylko ty zostałeś przy życiu. Sam, bez pieniędzy, bez środków do życia, jedynie w odartych szmatach, które są namiastką ubrania stoisz na pustym polu. Masz przeciwko sobie obcy język, klimat, zwyczaje itd. Jedynym co masz jesteś ty sam. Jak myślisz? Czy znalazłbyś sobie pożywienie, schronienie, przyjaciół itp. czy załamałbyś się, położył się na ziemi i jęczał z powodu swojego losu? Jeśli uzależniasz swoją potrzebę bezpieczeństwa od przedmiotów to już ją straciłeś. Jeśli jednak twoje wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa nie ma żadnego związku z tym co jest na zewnątrz i nie obawiasz się nieznanego, przeżyjesz bez problemu. Nawiązanie kontaktu z tutejszą ludnością nie będzie miało dla Ciebie żadnych przeszkód mimo bariery językowej.

@operator programista oblatywacz

"Najbardziej gorzkie łzy przelejesz na łożu śmierci nad słowami, których nie wypowiedziałeś i czynami, których nie dokonałeś." Życie nigdy nie było nudne ale wielu ludzi wybiera znudzenie. Nuda, tak jak wszystkie inne emocje, są czymś na co sam się decydujesz. Nuda jest w Tobie i jest to kolejne autodestrukcyjne zachowanie, które możesz wyeliminować wykorzystując w inny sposób swój umysł i energię w danej chwili. Jeśli chcesz się jej pozbyć to spróbuj zrobić coś zabawnego, coś czego "nie wypada robić". Wzbogać się o nowe doświadczenia! Nie ma nic złego ani bezsensownego w tańczeniu sobie na środku korytarza albo odwalaniu maniany rodem z Jackass jeśli tylko masz na to ochotę. Pamiętaj, że przeciwieństwem rozwoju jest monotonia i śmierć. Możesz postanowić każdy dzień przeżyć w nowy, pełny aktywności i spontaniczności, sposób. Chyba, że wolisz bać się nieznanego, unikać niepowodzeń i pozostać z psychologicznego punktu widzenia - martwym. Teraźniejszość to wszystko co mamy a przyszłość jest jedynie następną chwilą bieżącą, która nadejdzie gdy nastanie jej pora. Zazwyczaj nie żałuje się tego, co się zrobiło. Żałuje się tego czego się nie zrobiło. Możesz smakować każdą sekundę swego życia. Chwile, które wykorzystujesz na negatywne emocje tracisz na zawsze. Rób zawsze to na co masz ochotę. Odważ się na więcej! Pomyśl, co najgorszego może się stać? I czy naprawdę jest to takie straszne? Nie musisz wiedzieć dokąd zmierzasz tak długo, jak długo posuwasz się naprzód. "Lepiej poprosić o to, na co masz ochotę, i spotkać się z odmową niż nigdy nie poprosić i nie mieć szansy tego otrzymać." Człowiek wiedzy - "...działa bez namysłu, nie tracąc czasu na zastanawianie się, co należy zrobić, czy przewidywanie skutków, które wywoła jego działanie... Człowiek wiedzy nie zapomina o tym, że straci życie przedwcześnie jeśli będzie zwlekał; nie zapomina gdyż widzi, że wszystko ma jednakowe znaczenie... (...) Skoro wszystko ma jednakowe znaczenie, człowiek wiedzy działa bez namysłu, nie zastanawiając się nad tym, co zrobi, ale zawsze działa w taki sposób, jakby od tego zależało jego życie. Kontrolowane szaleństwo podpowiada mu właściwe postępowanie i sprawia, że działa tak, jakby od tego zależało jego życie. Ale ponieważ wie, że wszystko ma jednakowe znaczenie, więc gdy wypełni już to, co należało zrobić, wycofuje się spokojnie, nie przywiązując wagi do tego, czy jego działanie odniosło dobry lub zły skutek, czy też nie miało żadnego znaczenia." - Carlos Castenda

@operator programista oblatywacz

Cały tekst wywodzi się z NLP. NLP Jest podstawą do rozwoju osobistego i do omamiania ludzi a już najlepiej wie o tym Pan Mr inż C. Więc proponuję się tym zainteresować chociażby ze względu na samoświadomość. Pozdrawiam.

wiesniak

nie polecam pracy, omijać ta firmę, wykorzystują ludzi,nie chcą płacić niby są premie ale za wszystko potrafią ją uciąć,ale my to nazywamy demokracja

bp

Umowy o prace najpierw na okres probny 3 miesiace, potem na rok, a pozniej to nikt nie wie, bo malo kto ostatnio tam siedzi dluzej (oprocz starych prownikow).

podpierdalacz

Dziwie sie wam panowie. Narzekacie na marne place, ale ruszyc (usunięte przez administratora) to wam sie nie chce, zeby zmienic firme. Duzo ludzi poszlo do innych firm i zarabiaja dobry pieniadz. A wy co tylko narzekacie i nic z tym nie robicie.

yogi

Nie jest lepiej jest gorzej. W firmie wprowadzono system plac zależny od wydajnosci. Tylko zaczęto od pracowników. Reszta firmy wcale nie jest gotowa na taki system i reszta do których ten system nie dotyczy (biuro technol.) (usunięte przez administratora) i dalej pracują jak pracowali czyli jedna wielka ściema przez 8 godz i do domu. A pracownik jest normowany na minus przez ich nieudolną pracę i tyle. Szkoda słów trzeba szukać coś innego.

z innej firmy

ale cisza, chyba już jest lepiej ?

Nie traćcie nadziei, grzebcie w sieci, wysyłajcie CV, coś się w końcu ruszyło, kryzys już dawno się skończył i nie zmienią tego faktu nawet bajki opowiadane przez zarząd. Obserwujcie np. oferty pracy Teleyardu, pojawiły się już pierwsze ogłoszenia, szukajcie w innych , mniejszych firmach z branży, z tego co wiem jeśli nie teraz to w najbliższej przyszłości będą szukać operatorów CNC, bo już zaczynają kupować nowe maszyny. Życzę powodzenia!

operator

Jeszcze kilku zdolnych , samodzielnych operatorów odejdzie to zostaną sami naiwni i młodzi nie ogarniający tematów. Tak trzymać .Firmy jak grzyby będą zachęcać , żeby przejść do innego lasu "firmy".

aaaa

W ciągu ostatniego roku przewinęło się przez ten kołchoz 35 pracowników, to chyba o czymś świadczy. @yrek: to są jakby dwie firmy w jednej, jedna zajmuje się zaopatrzeniem statków, druga obróbką metali (maszyny sterowane numerycznie), przeczytajcie posty wyżej a dowiecie się wszystkiego. Aktualnie odchodzi jeden z chyba najbardziej doświadczonych pracowników, nie otrzymał żadnej sensownej propozycji płacowej, ma już zapewnione miejsce w następnej firmie za większe pieniądze a kierownictwo robi wszystko żeby do końca utrudnić mu życie.

aaaa

Spieszmy się szanować pracowników, tak szybko odchodzą!

Zostaw merytoryczną opinię o STr Sp. z o. o. - Szczecin

• Jak się pracuje w STr Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy STr Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STr Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w STr Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STr Sp. z o. o.