El-Mik S.C. Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych

Rogoźnica

Opinie o El-Mik S.C. Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych

obcy

miałem możliwość pracy w owej firmie. Umowa na zasadzie minimalnej, a stawka godzinowa. Jakiekolwiek urlopy czy dni wolne od pracy skutkowały znacznym zmniejszeniem poborów. Co poniedziałek zebrania w których szef grupowo przy wszystkich po kolei opieprza i publicznie wyciąga wszystkie sprawy i brudy. Jeśli chodzi o współpracowników to sieciowcy są ok. Jeśli chodzi o elektromonterów to na palcach można policzyć tych w porządku, reszta to banda złośliwych chamów i prostaków. Strzeżcie się ekipy "mamuta któremu wali z japy jak koniowi z dupy' O narzędzia w tej ekipie musisz walczyć, a wszystko co robisz i tak będzie źle i za wolno. Nikt z nim i mr. znerwicowanym (jeszcze bardziej złosliwym) Grzesiem nie chce robić. Strzeżcie się tych ludzi od początku.

Zostaw opinię o El-Mik S.C. Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych - Rogoźnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Mik S.C. Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych