BRB Spółka z o.o.

Wołów

Opinie o BRB Spółka z o.o.

MarcinK

Zamówiłem 2 x drzwi zewnętrzne. Wpierw musiałem na nie czekać ponad miesiąc dłużej. Kiedy już przyszły, zamontowano mi je inteligentnie z wkładkami klucz-klucz, czyli bez gałki do zamka od wewnątrz. Właściciel obiecal skontaktować się ze mną i powiedział, że problem rozwiąże tylko mam czekać cierpliwie na kontakt w następnym tygodniu. Znowu minąl ponad miesiąc, moje telefony są regularnie ignorowane, na smsy nie dostaję odpowiedzi. Ot taki biznes po polsku, wziać pieniądzie i klienta "na drzewo" posłać. Nie polecam!

Zostaw opinię o BRB Spółka z o.o. - Wołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRB Spółka z o.o.