Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Mi Nie Siura

Praca super wypłata super warunki pracy rewelacja można by rzec pachnąco i śpiewająco

Walenrod

Od razu czuć że wrócił nawet po 8 godz nie trzeba robić, super to jest życie.

Bim Bim

Ale tu jest super kocham tą firmę i pracę. Możecie pisać o niej źle. Ale jak się dowiem który to mu zrobię Bim Bam

Olo
@Bim Bim

Proszę o opinię na temat firmy a nie drwiące komentarze, to nie jest miejsce na takie wpisy, nie stoisz obok budki z piwem z kolegami.

Donosiciel

DV to najlepsza firma pod słońcem. Będę tu pracował nawet za darmo. (usunięte przez administratora) wspaniały człowiek z pasją i powołaniem. Szefowie traktują każdego pracownika jak rodzinę. Polecam

Lamba

Zachowuj się człowieku. Jak ktoś pisze prawdę to ci się nie podoba, a gdy pisze pozytywny komentarz to też źle. Weź się zwolnij i nie narzekaj.

@Lamba

To nie jest pozytywny komentarz, w przeciwieństwie do Ciebie umiem wyczuć ironię. Ja jestem bardzo zadowolony z pracy więc nie mam powodów by się zwalniać...

@Merydif

W takim razie zrozum że każdy może mieć własne zdanie a punk widzenia zależy od punktu siedzenia. Zwolnij się i gdzieś indziej może będziesz bardziej zadowolony co ci chodzi. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

@Lamba

Nie Ty mnie przyjąłeś do tej firmy i nie Ty będziesz mi mówił kiedy mam się zwolnić! Osobiście bardzo odpowiadają mi warunki pracy w Dubiel Vitrum i będę w niej pracował dokąd tylko będę mógł. A co do Twoich komentarzy to tylko grzecznie zwracam Ci uwagę, że nie jest to miejsce na jakieś dziecinne komentarze i drwiny z kolegów z pracy.

@Merydif

Widzę, że nie czytasz komentarzy ze zrozumieniem. Powodzenia w dorosłym życiu.

@Lamba

A dziękuję bardzo. Również życzę Ci samych sukcesów w życiu zawodowym, pozdrawiam serdecznie.

@Donosiciel

no i nie wytrzymał tne donosiicel co za gość hihihi ja nie mam powodow do narzekan jakby co

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
Merydif

Każdy z nas jest kowalem swojego losu, nikt nikogo nie trzyma na siłę w tej pracy no chyba że się mylę i o czymś nie wiem. Mi np. bardzo się podoba w firmie Dubiel Vitrum i nie narzekam lecz gdybym miał takie zdanie o tej firmie jak osoby które się tak użalają nad swoim losem to już dawno bym po prostu złożył wypowiedzenie a nie ciągle narzekał i wypisywał (usunięte przez administratora) na forum. Tyle w temacie.

@Merydif

Na początek(usunięte przez administratora)powinien donieść zwolnienie z pracy, a drugi ten pod spodem co insynuował iż firma zwalnia ludzi, aby kasę wyciągać. Ech. Naprawdę? Wg mnie to jakieś bzdury. Ciekaw jestem czy oni naprawdę tak myślą, czy pletą co im ślina na język przyniesie? Przecież dużo ludzi firma nie zwolniła. Kilka osób może? Albo może Ci dwaj to kobiety i się zdenerwowały i emocjonalnie pojechały, bo nie będą mogły pracować na cały etat? Ale to tylko chwilowe, więc się nie denerwujcie tak. Więcej w domu posiedzimy. Zresztą widzicie, że zamówień choć mniej, to stabilnie ciągle tyle samo pracy, tak na oko. Zachwalać firmy nie będę, ani nie mam nic złego do powiedzenia. Praca jak praca. Szyby, lustra, Rabka-Zdrój.

@kamaz

Bardzo dobrze napisane, moim zdaniem na tym powinniśmy zakończyć te niepotrzebnie i do nikąd nie prowadzące wywody. Życzę Wszystkim miłego, przyjemnego wypoczynku w ten majowy weekend.

Kali

Mam nadzieję, że (usunięte przez administratora)wróci do pracy i tak posteruje tym wszystkim, że będzie ok, skończą się problemy, nie będzie potrzeby dalej ciągnąć tej tarczy a my szybko zapomnimy o tych nieprzyjemnych chwilach. Facet ma bardzo dużą wiedzę i nie z jednej opresji wychodził na prostą.

@Kali

Bardzo mądrze napisane, (usunięte przez administratora)jest jednym z nielicznych pracowników, którzy tak doskonale znają się na produkcji w Dubiel Vitrum, oczywiście nikogo nie mam tu zamiaru obrażać bo pewnie każdy z nas chce dążyć do doskonałości. I chociaż dlatego powinniśmy brać z Niego przykład a na 100 % firma będzie prosperowała jak nigdy dotąd tylko tak jak mówię trzeba dać coś od siebie i przykładać się do pracy.

Zerkan
@Kali

Dlaczego piszesz, że masz nadzieję? Przecież wróci normalnie po urlopie i będzie wszystko śmigało jak dawniej.

Optymista

Moje jest takie zdanie, że powinniśmy się cieszyć że mamy pracę, bo w obecnych czasach jest kiepsko o znalezienie jakieś pracy, daję sobie łeb uciąć, że w innej firmie napewno nikt by nie trzymał takich asów jakich tutaj mamy, jeszcze teraz jak taka kryzysowa sytuacja. Ja na miejscu Szefa już dawno bym tych którzy tak narzekają zwolnił, przecież jak im jest tak źle to dowidzenia. Ale taka jest prawda, że teraz każdy narzeka jak mu to jest źle, jak to DV go okrada a tak naprawdę każdy modli się w domu i trzęsie portkami żeby go nie zwolnili. Na takim portalu każdy jest mądry bo jest anonimowy a w robocie siedzi cicho. Nie oszukujmy się gdzie będzie lepiej jak nie w DV, każdy kto chociaż ma troszkę oleju w głowie powinien przyznać mi rację.

@Optymista

Ja nie narzekam przecież. Będę mniej w pracy, mniej zarobię ale rozumiem, że proporcjonalnie to jest, czyli ze jeśli w końcu będzie premia wypłacona, to na godzinę wyjdzie tyle samo. Oczywiście wolałbym normalnie pracować pięć dni i wolna sobota i niedziela, czyli jak dawniej. Zobaczymy. Pewnie na konto przyjdzie mało pieniędzy za miesiąc, ale jak napisali ze wypłacą później to na pewno wypłacą. Siedzę cicho w robocie i robię swoje. W obecnej sytuacji trochę mnie drażnią niektóre niedorajdy wokół, faktycznie.

Wysoka
@Donosiciel

Dokładnie. Ludzi wywalają na bruk żeby sie zmieścić w limicie pracowników aby wyciągnąc kase z tarczy

@Donosiciel

Co Ty za (usunięte przez administratora) wypisujesz, kryzys jest i to bardzo duży, teraz może wszystkim się wydaje że jest bardzo dużo roboty ale zastanówcie się, przecież pracujemy na dwie zmiany a nie tak jak do tej pory na trzy. Zarząd bardzo dobrze zrobił przystępując do tarczy, nie możecie tego pojąć, że firma robi to również dla nas?

@Donosiciel

Donosiciel pisał "Uprzejmie donoszę, że tarcza w naszej firmie jest sztuczna. Dział sprzedaży przenosi zamówienia jakie się tylko da na sierpień tak aby obrót był mniejszy" Gdyby było tak jak piszesz, to by znaczyło, że zarządzającym pan Bóg rozum odebrał. Ciekawe, ciekawe. A czy twierdzisz, że jest więcej niż połowa zamówień z tego co normalnie?

@kamaz

No więcej. Firmie to wyjdzie na plus bo dostaną kasę z tarczy a zamówienia zrealizują na sierpień i też zarobią. Gorzej z pracownikami

@kamaz

Nie twierdzę, że tarcza to zły albo dobry pomysł. Twierdzę, że nie mieli lepszego wyjścia, oczywiście dla firmy. Szkoda zwolnionych ale mam nadzieję, że już po miesiącu napłynie tyle zamówień że tarcza nie będzie się opłacała i wrócą z powrotem

@Donosiciel

To ja też mam taką nadzieję... aby było dużo zamówień i aby z tarczy nie trzeba było korzystać.

Gizmo

Jestem bardzo zaskoczony waszym negatywnym nastawieniem do tarczy, Zarząd wszystko robi co może by ratować firmę a jednocześnie Wasze miejsca pracy a Wy takim jadem plujecie. Wiadomo ja też chciałbym zarabiać tak jak do tej pory i chciałbym żeby nie było potrzeby stosowania tarczy, ale trzeba zrozumieć obecną sytuację, panowie 3 miesiące to nie koniec Świata, ludzie mają naprawdę gorsze problemy, te 3 miesiące jakoś przelecą i wszystko się unormuje a oni nadal będą w kryzysowej sytuacji. Moim zdaniem Zarząd postąpił bardzo dobrze.

Konfitura

Czy w firmie są jakieś alkomaty Bo muszę dorobić do wypłaty

@Konfitura

A jak się dorabia alkomatem do wypłaty?

Fugu

Jak się nie wstydzą. Dostęp do GoWorka wykupili, a kasy dla pracowników nie mają

@Fugu

Mało tego. Na kaplice kasa jest a pracownik ma zdechnąć z głodu teraz

Fugu

Pozwolę się zniżyć do waszego poziomu i pobawimy się w kotka i myszkę

Nk

Jak wygląda monitoring gdzie są kamery których według was nie powinno być?Kto kogo podgląda?

@Nk

W Naszej firmie jest wszystko w 100 procentach zgodnie z prawem, owszem monitoring jest lecz jest usytuowany w miejscach dozwolonych. Ten monitoring nie jest jak to ktoś mylnie odbiera do podglądania pracowników lecz dla Ich bezpieczeństwa.

@Zenek

"Pracodawca może na różne sposoby kontrolować swoich pracowników. Przykładem jest kontrola poczty służbowej czy kontrola szafek pracowniczych. Czy pracodawca może natomiast umieścić monitoring wizyjny na terenie zakładu pracy? Okazuje się, że tak, ale pod pewnymi warunkami. Reguluje to art. 222 par. 1 Kodeksu pracy. Kamery można zainstalować w czterech sytuacjach. Pierwsza – gdy są niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników. Niektóre stanowiska pracy są na tyle specyficzne, że kontrola osób pracujących nie oznacza niczego złego. Wręcz przeciwnie – to przejaw odpowiedzialności pracodawcy za zatrudnionych ludzi. Przykładem mogą być niektóre zakłady produkcyjne, gdzie zatrudnieni pracują przy szczególnie niebezpiecznych procesach. Monitoring w pracy jest dozwolony także w sytuacji, gdy kamery są niezbędne przy ochronie mienia. Przykładem mogą być sklepy, ale także np. banki. Monitoring instaluje się także wtedy, gdy konieczna jest np. kontrola produkcji czy gdy konieczne jest zachowanie w tajemnicy informacji, której wyjawienie mogłoby wyrządzić szkodę pracodawcy. Tutaj przykładem mogą być chociażby biura doradcze. Należy przy tym pamiętać, że aby monitoring w pracy był legalny, musi zostać uznany za niezbędny w wyżej wymienionych przypadkach. Pracodawca nie może tłumaczyć zainstalowanej kamery troską o bezpieczeństwo pracownika, jeśli nie jest ono faktycznie zagrożone. Monitoring musi zatem umożliwić spełnienie co najmniej jednego z czterech celów określonych w par. 1." Gdzie tu jest spełniony jakikolwiek z tych warunków. Kamera w szatni i Kamera na stołówce.

@ja

Przepraszam bardzo ale z tego co się orientuję to na szatni nie ma kamer, owszem zgodzę się jest jedna lecz usytuowania tak aby miała podgląd na schody a nie strikte na szatnię, została ona tam zamontowana z tego co pamiętam przez kilka nieszczesliwych wypadków na owych schodach. Powtarzam jeszcze raz kamery w zakładzie pracy nie są do podglądania lecz są montowane dla naszego bezpieczeństwa. Ludzie tak to ciężko zrozumieć, ja również pracuję na produkcji i jakoś mi one nie przeszkadzają a widzę, że jeden z drugim robią tutaj jakieś chore jazdy....

@Zenek

Dziękuje za rozwianie moich wątpliwości.

Nk
@Zenek

Jeżeli kamera w szatni miała by tylko 100 stopni pola widzenia co w dzisiejszych czasach jest raczej niemożliwe napewno ma więcej to widzi całą szatnie i przebierających się pracowników ciekawe że w szatni damskiej niema jest równouprawnienie a na stołówce po co ja na przykład sobie nie życzę żeby mnie ktoś podglądał w gaciach albo co jem tym bardziej że szef stoi pod figurą.... za wyjątkiem ostatnich dni co dzień.Moralność na wysokim poziomie.

@Nk

(usunięte przez administratora) nikt nikogo nie podgląda, jeszcze raz powtarzam :monitoring w firmie jest tylko i wyłącznie dla naszego bezpieczeństwa.

Operator
@Zenek

Proszę państwa kamera w szatni to na sto procent naruszenie prawa ta kamera widzi całą szatnie sam to widziałem (usunięte przez administratora)

To Ja
@Operator

Powiedz szczerze.... Co Wy tak boicie się tych kamer...? Przecież jak by jeden z drugim nie miał nic za uszami to nawet nie zwrócili byście swojej uwagi gdzie i po co jest kamera. Ja jestem codziennie w pracy, uczciwie przykładam się do powierzonych mi obowiązków i nawet nie zwracam uwagi gdzie i kto sprawdza kamerę, mało tego czuję się nawet bezpieczniej wiedząc, że wszystko jest monitorowane.

Fugo
@Operator

To nie tu pisać tylko trzeba to zweryfikować czy tak faktycznie jest. Myślę że nie byliby takimi (usunięte przez administratora)- chociaż.... sam już nie wiem. Może lubią popatrzeć na chłopaków

Optymista

Musimy teraz uzbroić się w cierpliwość, trzy miesiące szybko zlecą i znów będziemy mogli normalnie zarabiać, nie ma się co załamywać inni mają gorzej.

mongol
@Optymista

ja tam nie wierze w trzy miesiace. Wydaje sie, ze mamy robote i krocej bedzie obnizony czas pracy. Zobaczymy.

Wkur***ny

Czekam na opinie o tarczy, tylko szczerze... Dla mnie ktoś właśnie wykopał pod sobą grób ????

Zygfryd
@Wkur***ny

Tarcza w obecnej sytuacji firmy jest niezbędna.

@Wkur***ny

Jak dla mnie mogą zwolnić 50% zatrudnionych. Jak interes nie idzie to niech ogłaszają upadłość. Kto kumaty zaraz znajdzie prace. Ale nie zrobią tego bo rząd dopłaci, a (usunięte przez administratora)ludzie mają (usunięte przez administratora) za miskę ryżu" czyli w naszym przypadku za ok 1500pln

SD
@Wkur***ny

Moim zdaniem przystąpienie do programu tarczy przez naszą firmę było bardzo dobrym pomysłem. Nie ma co oszukiwać jest dużo mniej zamówień a przecież firmę trzeba jakoś utrzymać, pracownikom trzeba wypłacić pensje. A to że będą skracane godziny, że pensje będą mniejsze to nie jest wina pracodawcy, po prostu są to wymogi, które są narzucone przez rząd by można było skorzystać z tarczy.

@SD

Jeżeli jest tak źle z zamówieniami i wogóle kryzys w zakładzie to dlaczego od początku maja zostały wstrzymane urlopy?. Dlaczego nie wprowadzi szef postojowego tylko obniżenie czasu pracy i pensji o 20% bez premii.

SD
@Kala

Nie wiem, spytaj Szefa, przecież jest codziennie w pracy, wytłumaczy Ci.

@Wkur***ny

@Wkur... Będziesz pracował krócej nie cieszysz sie? na godzine powinno wyjsc tyle samo... no tylko szkoda ze na konto pozniej przyjdzie

@Kala

pytale o to co Kala no i za urlopy fima placi cala pensje, za postojowe tez, a jak mniej zamowien, to bedziemy mniej pracowac no i tam gdzie bedzie duzo roboty to nei ma urlopow wiec pewnei chodzi o pieniadze

@SD

Czyli jednak nie masz własnego zdania tylko przyjmujesz za normę to co zostanie wywieszone na tablicy ogłoszeń.

@onet

Polski język trudny język.

@Kala

@Kala jak nie ma zamowien to nie ma pieniedzy a za urlop platne sto procent i postojwowe platne 100% dlatego krocej bedziemy pracowac i dlatego pisalem ze chodzi o pieniadze bedzemy w pracy 20% krocej, nieestety wplynie 20% mniej, rzad dorzuci sie do pensji to jak brak zamowien to firma nie padnie. na pol etatu nie chcialbym przejsc

Pracujący

Mógłby ktoś tak orientacyjnie powiedzieć ile mozna w tej firmie zarobić?

Wysoka
@Pracujący

1900zł ale teraz tną wynagrodzenia o 20% więc pewnie z 1500zł

Szlif

Jestem bardzo zadowolony z zarobków, każdy z nas może być zadowolony, wystarczy tylko przykładać się do pracy, nie psuć powierzonego towaru lecz z sercem go obrabiać. Pozdrawiam serdecznie.

Rozjebaneszklo

Może tak być, faktycznie zarobki kijowe no ale niesety zawsze coś, pracowałem kiedyś tam i już nie wrócę,gacopierze tam latają i guzce gonią po antresoli haha

Pracuś

Chyba Ty masz marne zarobki, ja mam bardzo dobre, tak dobrze jeszcze nigdzie nie zarabiałem.

mongol

Ciekawe gdzie się podziali Ci od monitoringu i rozliczania przełożonych (usunięte przez administratora) Na razie trzęsę portkami aby nie było etatów do wycięcia. na razie miesiąc do przodu... oby tak dalej.

Gif

Praca całkiem spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój