Elektro-Bud

Szczecin

Opinie o Elektro-Bud

Piotr C.

Są równi i są nieroby kapusie, ja z kolegą mieliśmy zawartość alkoholu po niecałe 0,3, a Białorusin ponad 0,4 dwa razy dmuchając słynny alkomat p. Danuty i został dopuszczony przez nią do pracy, gdy nam kazała iść do domu.

Pracuje juz5 rok nie jest zle ale niestety nie ma nic za darmo swoja pozycje trzeba wywalczyc wtedy i kasa lepsza

jack

a jakie są średnie zarobki jako elektromonter?

Papudrak

Niestety, to prawda.... :( Potwierdzam....

jot23

kolarz
@jot23 21.12.2012 17:24
księgowa ma w garści właściciela firmy,innych pracowników nie szanuje,szefa to nie obchodzi,bo księgowa ma go w garści...

ja pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolony, a księgowa to każda musi trzymać wszystko w garści, taka praca

Zostaw opinię o Elektro-Bud - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro-Bud