Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o.

norbi

aktualnie ofert pracy do tej firmy nie ma @technik1990, ale firma poszukuje wykonawców prac ogólnobudowlanych.Może to Cię zainteresuje, zawsze warto sprawdzić

technik1990

Czy ktoś może powiedzieć jak się pracuej w firmie, czy sa jakies przyjęcia i jakie sa stawki?

Masz nowe wiadomości na temat pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o. ? Pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę. Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o.