Zamek Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Zamek Sp. z o.o.

lukasz

wydaje mi się, że umowa o pracę to teraz wręcz przeciwnie, często spotykane "zjawisko". Jednak nie zawsze są one rzetelne. Tutaj nie miałbym z tym wątpliwości :)

taki ktoś

Zamek teraz chyba Extra-Dachy to się zwie. Ludzie są różni jak wszędzie. Płaca raczej niska, dla zwykłego szaraka a nie jakiegoś tam pracownika-udziałowca. Wada jest taka, że w okresie letnim niemalże co rok dają ogłoszenie w gazecie, że szukają pracownika tylko, że nie piszą, że na sezon. Dają umowę na okres próbny, a przed jej końcem zwalniają jak już wszyscy z urlopu wrócą.

marek

ale tu gdzie panuje można spotkać, czy tam? bo żem się zgubił

Zostaw opinię o Zamek Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zamek Sp. z o.o.