Elwod Sp. z o.o.

Płock

Elwod Sp. z o.o.

Opinie o Elwod Sp. z o.o.

Bartosz

@pkn sugerujesz, że zarobki w praktyce różnią się wysokością od gwarantowanych w umowie? Czy jakieś dodatkowe benefity były oferowane przez firmę Elwod swoim pracownikom? @bryk wysnuwasz mocne oskarżenie, dlatego powinieneś je udowodnić. Na jakim stanowisku miałeś okazję tam pracować? Podziel się z nami szczegółami.

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Elwod Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

vhj

trudno się z tobą nie zgodzić @4r5tyu każdy wie za jakie pieniądze godził się pracować, apotem jest wielki żal, rozgoryczenie i rozpacz jak to źle sie zarabia. Nie ukrywam wkurza mnie takie podejście do sprawy

Szukasz pracy?

bryk

Opcje i oszustwa kierownika M. oraz omotanie prezeski przez niego to nic dobrego a wypłaty w lesie . Szukanie najwnych i bezrobotnych do dalszego ich wykorzystania

pkn

omijać ta firmę z daleka.wyzyskuje pracownikow płacąc mizernie a sami biorą kasę Przymilna pani prezes naddaje się a pozniej wysysa do cna , tylko głupich szukają

orlen

Witam wspaniałego kirownika marysia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obiecuje złote gury a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego tylu ludzi w balona zrobił za wszystko ci odetnie jak odejdziesz za ubrania badania nawet na godzinach przewali ze stalmechem trzyma powodzenia kto tam się wybiera zero perspektyw omijacie ta firmę ze komenda na zgielnickiego powodzenia

Zostaw opinię o Elwod Sp. z o.o. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elwod Sp. z o.o.