Opinie o Elektro Proces Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Usługowa w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elektro Proces Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Usługowa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Elektro Proces Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Usługowa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektro Proces Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Usługowa w Kraków

Tomasz Nowy wpis

Firma oparta na wykorzystywaniu pracowników ze strefy przygranicznej bazującą na słabej sytuacji ekonomicznej w Polsce.. Firma okrada swoich rodaków na terenie Niemiec nie wypłacając im należności wynikających z ich pracy. Czują się bezkarni w Niemczech jak i w Polsce jakby byli na dzikim zachodzie i dyktowali warunki komu wypłaca wynagrodzenie a komu nie wcale lub ewentualnie pół. Nie polecam i polecam omijać szerokim łukiem bo ta firma niedługo zatonie jak Tytanic. Tutaj jednak kapitan uciekał będzie jako pierwszy bo najzwyczajniej nie ma jaj

Można prosić jakieś opinie na temat firmy? Ostatnie wypowiedzi z 2019r. Coś się zmieniło?

Elektryk123 Nowy wpis

Tragedia, firma w likwidacji

process.s Nowy wpis

Mija już kolejna rocznica jak pożegnałem się z Tą jakże zacną firmą (śmiech na sali). Jak bym mógł wrócić czas to strzelił bym sobie w pysk za to że nie zmądrzałem szybciej i nie uciekłem jak najdalej o tych Krakowskich centusiów. Tak jak przedmówcy pisali : najpierw złote góry... potem delikatne oszustwo ale liczysz że będzie dobrze po paru miesiącach. Nie odwrócisz się a już jesteś w (usunięte przez administratora) bo masz 400 km do domu i co 2 tygodnie zjazd z delegacji i nawet nie ma czasu jakiejś normalnej roboty poszukać. Jak się zaczniesz upominać o swoje to zaczynasz być wróg numer jeden.. hehe Zakończyłem karierę ze względu na ŚMIESZNE ZAROBKI - przy 10 h w tygodnu + soboty ciężko było zarobić normalne pieniądze. Ludzie sprzątający po budowach mieli lepiej płatną robotę a tu mowa o wykształconym elektryku + praca na wysokościach i nie raz pod napięciem. NIE POLECAM !! LUDZIE SZANUJCIE SIĘ!!!!

(usunięte przez administratora) Większość starych poczciwych kierowników już odeszła , pozostała tylko garstka młodych nabufanych kierowników którym wydaje się że mają władze , wynagrodzenie to jakaś kpina panuje lotaria komu by tu zabrać premie bo przecież kierownictwo i tak nie wie kto i jak bardzo wydajnie robi bo samo nie ma pojęcia o robocie.... Jeśli chodzi o brygadzistów to pozostała garstka , niektórym z nich też wydaje sie że są ważnii potrafią wyklinać oraz gnoić pozostałych pracowników. Ogólnie we firmi panuje nieprzyjazna i nerwowa atmosfera. jak sie zwalniasz to jesteś wrogiem publicznym numer jeden Prezesa- możesz zapomnieć o premiach dodatkach i o normalnym traktowaniu....

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Elektro Proces Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Usługowa odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Jacko

Elektro Proces sp z o.o. to twór odnośnie którego nie polecam nikomu nawet rozważać chęci współpracy. Najpierw kolanem dociskają wycenę a następnie udają że to na co się umówili jest czymś zupełnie innym i pod tym pretekstem nie płacą. Mam wyłącznie nadzieję, że kryzys ich nie zeżre dopóki nie zakończy się postępowanie przed sądem przeciwko nim, tego że je wygram jestem pewien - jest to wyłącznie kwestią czasu. Potem... niech się chwalą swoimi "gazelami biznesu" Zresztą będę psuł im opinię jak tylko będę umiał i co więcej mam do tego prawo.

Zgodzę się z poprzednikiem też nie polecam ... "kryzys " dopadł i to grubo. Opinie w środowisku są bardzo kiepskie

Witer

Nie polecam firma jak i jej śmieszne odnogi powinny zmienić nazwę na "WIECZNY KRYZYS"

kazimierz

firma poszukuje na stanowisko kierownik budowy ds elektrycznych, oferuje umowę o pracę i wynagrodzenie 3500 – 5000 brutto oraz premię,jednym słowem warunki zatrudnienia ok, interesuje mnie jeszcze atmosfera w pracy, jak relacje firma -inwestor, i kadra - pracownicy?

wapnix

pracowałem w tej firmie trochę latek co do pensji to każdy kto tam idzie pracuje na najniższej krajowej bo boi się zagrać wa bank. Każdy z nas sam rozmawia z prezesem (trudna rozmowa ) ale nie należy dać się podpuszczać że " zarobi pan 2300 ale umowa na 1400 i było 1400 + 300 premii i delegacja. teraz już koniec tego co tam się działo ciesze się z nowego miejsca pracy źle nie będę tego wspominał ale nie dam się już oszukać ( szkolenie szefa dobiegło końca ) Przesłanie moje jest takie To ludzie tworzą firmę a co niektórzy przeginali ja teraz znam swoją cenę. tabor pojazdów zmieniony jeśli chodzi o awarie to zawsze problemy ale wina po 2 stronach pracownik ma w (usunięte przez administratora) wszystko np mało oleju a potem jak silnik padł to pretensje były ( tak miało być i już popieram ) w wypowiedzi wyżej jest prawda ale nie w 100% dodamcoś jeszcze po 10tym

kryzys

Minimalna krajowa plus premia z którą to już różnie bywa to podstawa zatrudnienia. Płaca w terminie. Na rozmowie obiecywane są kwoty których nie zobaczysz później (będzie mniej na pewno). Przy odejściu i tak cię ogolą z kasy bo stwierdzą że masz ubranie i klucze z \\\'demobilu\\\' za które płacisz jak za \\\'woły\\\'. Sprzęt którym masz pracować jest już stary i jak się coś zepsuje to masz za to zapłacić. Samochody zazwyczaj mają jakieś nie sprawne bądź to koła łyse, bądź brak świateł i hamulców. Jak coś odpadnie czy się zużyje to płać za to, bo ostatni korzystałeś. Prawa pracownika stosuje się wg uznania i często nie są zgodne z KP. Delegacja i zjazdy z niej to same proble[usunięte przez moderatora] Jak już wylatujesz to zazwyczaj dyscyplinarka albo jak ci się uda to masz się sam zwolnić. Powód na dyscyplinarkę da się jakiś wymyślić i jak nie idziesz do sądu pracy to masz papiery zeszpecone. Ogólnie bardzo nie fajnie wspominam i mam nadzieję że kiedyś uda się zapomnieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro Proces Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Usługowa - Kraków

• Jak się pracuje w Elektro Proces Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Usługowa?

Zobacz opinie na temat firmy Elektro Proces Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Usługowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Elektro Proces Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Usługowa