Elektro-Bud Damian Fudalewski

Józefów

Opinie o Elektro-Bud Damian Fudalewski

grzesiek

@pracownik pewnie, że firma dobra, bo przecie atmosfera jaka teraz tam panuje jest wystarczająca, żeby docenić warunki pracy w niej panujące. A jaka jest zawierana umowa? Pozdrawiam

Dobra firma, z szefem zawsze można się dogadać jest pomocny. Praca zawsze wykonywana na najlepszych materialach

dad

Uwaga jeśli ktoś nie chce być oszukany przez tą firmę lub [usunięte przez moderatora]. Niech omija szerokim łukiem i tą firmę i pana [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Elektro-Bud Damian Fudalewski - Józefów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro-Bud Damian Fudalewski