Stachbud TOMASZ STASZAK

Kalisz

Stachbud TOMASZ STASZAK

Opinie o Stachbud TOMASZ STASZAK

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się Stachbud Tomasz Staszak na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Kalisz i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

romek

moze na budowlancow bedzie jakis nabor chociaz nie wiem czy dostac sie donich tak latwo, firma az taka duza nie jest, ale kazdy chyba grosz sie liczy dla nich, wiec chyba trzeymaja tych samych pracownikow bo moze nie stac ich na nowych bo to wiaze sie z wydatkiem

Ja

Prosze nie dzwonic pod numer ktory Staszak podal jako swoj bo juz sporo czasu dosstaje telefony do niego. A numer nie nalezy do niego. Sprawa jest juz na policji. Bo zaczely sie grozby. A ja go nawet nie znam

?

(usunięte przez administratora) Moja opinia potwierdzona wyrokami sadow oraz wieloma postepowaniami prokuratorskimi. Plotki niosa iz rowniez konfident. NIE POLECAC PATAŁAJSTWA

Szef

(usunięte przez administratora)oszołomy jak nie pasuje to(usunięte przez administratora)zaden wyzej wala nie skoczy i moze mi na kant (usunięte przez administratora) skoczyc . przegrane niedorobione polglowki

klient

Jeżeli tylko uda mi sie dorwać tego (usunięte przez administratora).. zmusze go zeby w zebach przyniósł mi to co jest mi winien, najgorszy kłamca jakiego kiedykolwiek widziałem , a poza tym wcale nie kompetentny

mario

Staszak to bardzo uczciwy i bogobojny człowiek . Jest czysty i uczciwy i zawsze dotrzymuje słowa . Kto twierdzi inaczej kłamie z zawisci.

pisanka

podaj namiar na siebie na priv to pogadamy mam tez do pogodania na Staszaka, może razem coś wymyślimy.

STASZAK TO OSZUST I KŁAMCA. NIE PŁACI TYLKO OSZUKUJE. NIE POLECAM NIKOMU PRACY U NIEGO. PRACA W TEJ FIRMIE TO TAK SAMO JAKBYŚ PRACOWAŁ SPOŁECZNIE. LEPIEJ BYŁO KIEDY SIEDZIAŁ W WIĘZIENIU BO PRZYNAJMNIEJ JEGO ŻONA BYŁA SOLIDNA I PRAWDOMÓWNA. TAKIE FIRMY POWINNO SIĘ ZAMYKAĆ OD RAZU LUB ZGŁASZAĆ DO PIP.

Zostaw opinię o Stachbud TOMASZ STASZAK - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stachbud TOMASZ STASZAK