Wojciech Żórawski Brukmur Zakład Budownictwa Drogowego Brukarstwo-Murarstwo

Kalisz

NIP: 6180010396 REGON: 250001810

Wojciech Żórawski Brukmur Zakład Budownictwa Drogowego Brukarstwo-Murarstwo

Opinie o Wojciech Żórawski Brukmur Zakład Budownictwa Drogowego Brukarstwo-Murarstwo

Taki on

Firma nie kompetentna tak zwana fuszerka wszystko trzeba po prawiac prace przebiegaja w slimaczym tempie max 2-3 ludzi oszczednosc na materialach nie polecam

Czy twoim zdaniem przedsiębiorstwo Wojciech Żórawski Brukmur Zakład Budownictwa Drogowego Brukarstwo-Murarstwo w miejscowości Kalisz oferuje dobre warunki zatrudnienia? Wypowiedz się i pomóż innym pokierować karierą.

Zostaw opinię o Wojciech Żórawski Brukmur Zakład Budownictwa Drogowego Brukarstwo-Murarstwo - Kalisz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojciech Żórawski Brukmur Zakład Budownictwa Drogowego Brukarstwo-Murarstwo