Tu-Bis Mariusz Krzemień

Jarosław

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Tu-Bis Mariusz Krzemień
0 0 6 1

Opinie o Tu-Bis Mariusz Krzemień

nick

witam, bardzo nieskladna opinia tak jakby jej autor nie wiedział tak naprawdę o co chyba mu chodzi. Nawet gdybym chciał się dowiedzieć czegoś o tej firmie to niestety nie z tej wypowiedzi gdyż jest jakby bez sensu. Wydaje mi się że jeżeli ktoś chce powiedzieć coś rozsądnego to nie ma z tym problemu co innego jeżeli nie ma się nic takowego do powiedzenia wtedy wychodzi z tego właśnie jakiś taki bezsensowny wywód. Myślę, że jest to pewnie firma jakich wiele w naszym kraju ma swoje plusy i minusy podobnie jest też z pracownikami też mają plusy i minusy. Jako pracownicy uważamy, że pracodawcy mają być idealni i nie widzimy częśto tego że sami nie wywiązujemy się ze swoich obowiązków i z zawartej z pracodawcą umowy.

UWAGA

UWAGA NA TEGO PRACODAWCĘ,JESLI MASZ INNE MOZLIWOŚCI ,TO NIE IDŹ TAM DO PRACY.BO NA PEWNO STRACISZ CENNE ZDROWIE,PIENIĄDZE I GODNOŚĆ OSOBISTĄ... POZA PRACĄ W TEJ FIRMIE CHODZI JESZCZE O JEDNO,ALE NIE WIEM O CO TAM CHODZI,MOŻE WCALE NIE CHODZI O PRACĘ...JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI,TO ... OMIJAM Z DALEKA.

Zostaw opinię o Tu-Bis Mariusz Krzemień - Jarosław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tu-Bis Mariusz Krzemień