Reno-Eko Sp. z o.o. Sp.k.
counter
2 4 12 5 1
Antek Nowy wpis

Wiecie coś o tym, że w sierpniu 2020 roku zostały wykreślone z KRS wszystkie wpisy?

Administrator Nowy wpis

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Reno-Eko Sp. z o.o. Sp.k.?

Marcel 62 Nowy wpis

Firma KET Servce jest wiodącą przedstawicielem firm zatrudniających ludzi w Niemczech na zasadzie oszustwa. Pracownicy są wysyłani na eksport bez ubrań, butów roboczych, zaliczek pieniężnych i.tp. Codzienne dojazdy do pracy za swoje pieniądze ( swój samochód lub autobus). Wynagrodzenie jeśli już jest płacone to z dużym poślizgiem. Taka polityka firmy prowadzi do dużej rotacji pracowników - nieliczni wytrzymują 2 miesiące. Moja rada: omijać szerokim łukiem tą firmę.

adasko Nowy wpis

pisać pisać ludziska co stą firmą nie tak

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adam

Pracuje w Kętrzynie service proszę o info

Jack

Podobno zmienili nazwę na Ket Service, ktoś tam pracuje?

Adam
@Jack

Witam proszę o info pracuje w Ket service czy ktoś wie co z nimi nie tak zaliczki ledwo co dają trzeba się jeszcze prosić

Karol

@lika no właśnie też mnie często zastanawia, jak czytam takie komentarze. W końcu ludzie podpisują umowy :)

Jerzy

Ja szczerze nie polecam nikomu współpracy z tą firmą. Jestem jej byłym pracownikiem i od ponad roku mam problem z wyegzekwowaniem od niej mojego wynagrodzenia.

byly

Witam, czy firma RENO EKO znowu działa? Mają jakieś kontrakty? Pracowałem kiedyś w Hiszpanii z tej firmy.

marek

firma reno eko zostawiła nas na pastwę losu bez zaliczek bez pracy koło Berlina pomimo podpisania umowy z nami

Lechu

W Firmie jest ok! Nigdy nie nazekałem ani koledzy. Z premia jest wiadomo jak, jak wszedzie. Kryzys. Ale szefowie ok. I jak syn byl chory to pomogli!

Zostaw merytoryczną opinię o Reno-Eko Sp. z o.o. Sp.k. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Reno-Eko Sp. z o.o. Sp.k.