Promopack Sp. z o.o.

Miszewko

Opinie o Promopack Sp. z o.o.

po
użytkownik zarejestrowany

kamil, ale oni teraz nikogo nie będą poszukiwać - nie wiem kto tak powiedział. Najlepiiej do nichprzez np. staż się łapać. Poznają twooją metodę pracy i jest szanse na propozycję stałego zatrudnienia

ELEM

Wybudujemy takie i podobne domy w całym kraju! Dokończymy to co zaczął (usunięte przez administratora)

marti

mnie wiszą kaskę-[usunięte przez moderatora]

kris

witam ja w tej firmie pracowalem i nienazekalem kasa byla na czas i byla dobra kaska no puzniej przuszedl jakis smieszny kierowniczek ktory byl do [usunięte przez moderatora] zaczol mieszac na swoja kozysc i sie [usunięte przez moderatora] no ale on dlugo tez nie posiedzial. osobisciee bym wrucil do tej firmy na to samo stanowisko i na tych samych warunkach pozdrawiam

PROMOPACK

PROMOPACK TO FIRMA DO [usunięte przez moderatora]

martin

ha ha ha, to się chłopaki na jakiś czas wywinęli, nazwa firmy i logo promopack - promopaq - zmienione na drew group - czyli teoretycznie firma dalej będzie śmigać, zobaczymy jak długo teraz pociągnie, bo jak ma lecieć na opinii to im dobrze nie wróżę.

kuba

czy oni wogóle jeszcze dziłają, czy już się całkiem rozsypali, bo jeśli padli to nici z odzyskania pieniędzy.

mario

szukam wszystkich.ktorym Promopack wisi kase.pozd

[usunięte przez moderatora] .7-10 zl na godzine dla zawodowego cieśli oraz ciągłe oszukiwanie ludzi przez brygadzistów.Faktycznie,jest sie czym pochwalic :)

Zostaw opinię o Promopack Sp. z o.o. - Miszewko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promopack Sp. z o.o.