Millenium Inwestycje Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Millenium Inwestycje Sp. z o.o.

komok

king, akurat u nich logika nie jest chyba mile widziana :) tak się zastanawiam czy ktoś do nich aplikował a jeżeli tak to jakie warunki zaproponowali na start ? Domyślam się, że wiele ludzi jużnawet nie chce na nich patrzeć po wydarzeniach z przeszłości.

Karolina

MAM PROŚBĘ osoby oszukane tak jak i ja weźmy się w garść i razem zróbmy coś, aby ponieśli konsekwencje za swoje kłamstwa. osoby poszukujące prace tracą przez nich czas i pieniądze na dojazd tam. Proszę o odpowiedzi jeśli ktoś zechce temu wszystkiego zaradzić!!!!!!!!!!!!! Jak chcą się tym zajmować to proszę bardzo, ale w ogłoszeniu o pracę niech podają prawdziwą ofertę a nie wymyślone rzeczy.

ewa

Moja osiemnastoletnia córka poszła na rozmowę do tej firmy i tak ją omamili, że nie mogę jej wyperswadować tej pracy chodzi tam już od 3 tygodni z przerwami na dni, w których ma maturę i jest w tym wciskaniu kitu zakochana jak dzwonię i pytam ją o około godziny 15 ile ma umów to odpowiada, że dopiero, co z biura wyszli i zaczęła chodzić. To mi śmierdzi jakąś sektą oni piorą mózgi młodym i naiwnym ludziom. Zaznaczam, że jeszcze nic nie zarobiła jak ją pytam to mówi, że ma 3 umowy po około 40 zł, ale czy to prawda?

werr

Czyli jednym słowem obsługa klientów w terenie, tak?

ost

Tak, dokładnie, chodzenie po domach. Byłam w tym samym miejscu. Zobaczysz na tym jak to określają "drugim etapie rekrutacji".

Kasia

Mam jutro iść na rozmowę w Katowicach na Mieleckiego. Ta praca to po prostu akwizycja, chodzenie po domach, a wypłata tylko za sprzedaż? Będę wdzięczna za info.

Zostaw opinię o Millenium Inwestycje Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Millenium Inwestycje Sp. z o.o.