Marbud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Kielce

Opinie o Marbud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Iza

@jaro,skoro postanowiłeś odpisać na komentarz, może uda Ci się napisać jak z Twojego punktu widzenia, wygląda praca w Marbud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Często prowadzone są rekrutacje? Jeżeli tak, to na jakie stanowisko najczęściej?

miki

jak widzę @henio atmosfera na forum się uspokoiła. Jeżeli tak to może i w zakładzie jest ok i warto z nimi porozmawiać o pracy

zibi

Widzę że zamieszczono tu parę wpisów od nierobów i pijaków którzy nazywają siebie pracownikami Ja pracuję w tej firmie od 12 lat. Jak przyszedłem do firmy nie znałem zawodu w którym miałem pracować. Zaczynałem jako pomocnik a powoli nabierałem praktyki i po 2 latach byłem już dobrym fachowcem. Od początku byłem zatrudniony na umowę o pracę. Wypłaty były płacone w terminach wcześniej ustalonych. Przez cały okres jak pracuję zdarzyły się opóźnienia chyba ze cztery razy ale były to opóźnienia około tygodnia. Firma płaci za pracę , za urlopy, za zwolnienia lekarskie a w okresie letnim dostajemy napoje. Pod względem BHP jesteśmy wyposażeni w ciuchy robocze i środki ochrony osobistej. A co najważniejsze mamy zapewniony transport samochodami firmowymi z domu do pracy i z pracy do domu. Kilka lat temu właściciele zakupili 3 samochody busy do dowozu pracowników i my z tych samochodów korzystamy. Koszty paliwa i naprawy samochodów zapewniają właściciele firmy. My na dojazdy do pracy i z pracy do domu nie wydajemy ani grosza. Z naszej strony zapewniamy tylko kierowców którymi są nasi koledzy którzy maja prawa jazdy i długoletnie praktyki związane z prowadzeniem samochodów. Wiem z całą pewnością ze jesteśmy ubezpieczeni przed nieszczęśliwymi wypadkami bo mój kolega jak miał wypadek w domu dostał odszkodowanie od ubezpieczyciela. Owszem nie toleruje się w firmie nierobów , pijaków i złodziei . Z takimi pracownikami właściciele firmy się szybko rozstają i te negatywne wpisy chyba od takich pochodzą. Ja ze swej strony oceniam firmę jako bardzo dobrą i dbającą o pracowników.

jaro
@zibi 27.01.2016 10:10

chłopie piszesz jak rzecznik prasowy firmy a nie jak robotnik .

zibi

Tobie chyba od picia wódy zlasowało rozum i zapomniałeś że przy wypłacie na koniec listopada dostałeś już zaliczkę na grudzień z informacja od szefa że wypłata za grudzień będzie po świętach.Ale jak przychodzisz po wypłatę zawiany to nie dziwię się że zapomniałeś.Zapomniałeś też że w grudniu pracowaliśmy tylko dwa tygodnie bo już 12 grudnia zjechaliśmy z Gliwic do domu bo już był mróz i nie można nic było robić.

PS

Coś sile dzieje w firmie ponieważ za miesiąc listopad i grudzień pracownicy nie dostali wypłaty mimo źe wykonano elewacje w Gliwicach dużo przed terminem.Ludzie nie dostali pieniędzy na Swięta.

SP

Firma solidna. Praca trudna. Wypłata z poślizgiem ale jest.

STEFAN

TAK I TU SIE ZGADZAM Z TOBĄ PRACUJE SIE NA CZARNO BEZ REJESTRACJI ZARABIA SIE TE MARNE 2000 TYS A NA KONIEC MÓWIA DO WIDZENIA...

firma

zlodzieje, oszusci i kretacze, uwazajcie bo bedziecie pracowac 3 miesiace za 2tys ,a na koniec wrzuca swoich ludzi

Zostaw opinię o Marbud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marbud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe