Helical Poland Sp. z o.o.

Opinie o Helical Poland Sp. z o.o.

a.

Zdecydowanie nie polecam. Niby nie korporacyjnie, a tak naprawde bardzo. Nie liczy sie czlowiek. Jak przyjmuja kogos nowego to inni nawet nie zadaja sobie trudu,zeby go jakos osmielic, poznac. Atmosfera chaosu i zamieszania. Biuro male, osob tez nie bardzo duzo, ale do rodzinnej atmosfery zdecydowanie duzo im brakuje. Dodatkowo praca z osobami, ktore wydają sie byc emocjonalnie niezrównoważone. NIE POLECAM.

a.

Zostaw opinię o Helical Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helical Poland Sp. z o.o.