Firma Handlowa Secret

Zabrze

Firma Handlowa Secret

Opinie o Firma Handlowa Secret

amelia x

przyznam szczerze że ciężko mi powiedzieć coś konkretnego o tej firmie bo nie mają swojej strony, a chciałabym się tam zatrudnić w niej jako przedstawiciel handlowy, podobno poszukuję. dziwne jednak że tak znana firma nie ma jeszcze tutaj żadnych komentarzy. proszę was o info czy opłaca się u nich zatrudniać

Zostaw opinię o Firma Handlowa Secret - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Secret