Martom Sp. z o.o.

Miechowa

Opinie o Martom Sp. z o.o.

hoho

No może i jest, że wymagają wykształcenia średniego, więc studiów mieć nie trzeba skończonych i to by dawało szansę studentom jak i tym, co studiów nie mają, ale nie wiem czy widziałeś @dobry trzeba mieć do tego minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej.

taktyk

Mowimy otej firmie co piaskuja na stoczniach , bo wlasnie mamtam siewybrac z kolezka z firmy kim wiadomo cos o nich?

n

Stanowczo odradzam. Prezes jest niezrownowazony [usunięte przez moderatora] . szczerze nie polecam.

Zostaw opinię o Martom Sp. z o.o. - Miechowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martom Sp. z o.o.