InBIT Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o InBIT Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych Sp. z o.o.

awen

w 2007r. uczestniczyłem w programie "Polska gościnność - mówimy po niemiecku" w Tczewie, kurs miał trwac 2 lata, trwał rok cisza potem listem poleconym dostałem papiery do podpisania ze otrzymałem zaswiadczenie itp, firma nie wywiazała sie wogóle z zadania, mało tego nie odbierali telefonów. zatem to co piszesz koleżanko to nie prawda

Zostaw opinię o InBIT Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InBIT Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych Sp. z o.o.