Dekorem

Kraków

Opinie o Dekorem

q

XYZ - 2012-03-21 15:45:39 Co to za bełkot? Mongoł jakiś to pisał? Opinii jest niedużo ale za to konkretnie - uciekać z daleka od tej firmy. Kraków, Olkusz, Katowice - to cały czas to samo [usunięte przez moderatora] i ten sam właściciel.Prawdziwy inteligent z Ciebie, nic dziwnego, że nie chcieli Cie w firmie, skoro nawet nie jesteś wstanie wywnioskować, że pierwszy wpis jest wstawiony automatycznie przez bota.

XYZ

Zostaw opinię o Dekorem - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekorem