Opinie o Admir S.C. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Admir S.C.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Admir S.C. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admir S.C. w Warszawa

Rozum Nowy wpis

Czy ktoś może potwierdzić wpis wyżej?

ło

No dla studenta to taka praca jest dobra, bo elastyczne godziny pracy @kazik.

Małgorzata Nowy wpis
@ło

Hej @ło, elastyczne godziny pracy? Można sobie ustalać grafik? Proszę rozwiń temat. Ja interesuje się pozycją Telemarketera, wiesz jakie godziny pracy obowiązują na tym stanowisku?

Niki

Omijać. Minimalna płaca a duże wymagania. Inwigilacja i brak profesjonalizmu. Praca dla studenta a utrzymaniu rodziców

Małgorzata Nowy wpis
@Niki

Powiedz coś więcej o wymaganiach, co masz na myśli mówiąc "duże wymagania". Zlecano Ci zadania wykraczające poza Twoją bazę obowiązków? Czy w wypadku nadmiaru pracy w konkretnym dniu, musiałaś zostawać po godzinach?

Nie polecam - właściciele Firmy Admir są hipokrytami. Hipokryzja przez duże "H". Stosują różne standardy, zarówno do pracowników jak i do firm które obsługuj

Małgorzata
@ja

Hej, dalej pracujesz w firmie Admir? Proszę podaj konkretne sytuacje, w których "zastosowano różne standardy względem pracowników". W jakiej sferze się to przejawia?

Małgorzata

Przeglądam stronę internetową Admira, poszukują obecnie kilku pracowników, ja zastanawiam się nad posadą Telemarketera. Czy myślicie, że praca może być wykonywana zdalnie? Niestety w ofercie nie ma podanej informacji o miejscu pracy.

Julka

@ja możesz rozwinąć swoją myśl? Co dokładnie robią ?

Jarosław

Takie oskarżenia są bardzo mocne, czy zgłaszałaś sprawę gdzieś wyżej? Co możesz powiedzieć na temat warunków płacowych proponowanych przez firmę, byłaś z nich zadowolona? Liczę na Twoją odpowiedź, daj znać koniecznie!

Benek

Czy coś zmieniło się na korzyść w ostatnim okresie?

Stella

Jeśli ktoś zaczyna karierę zawodową i do tego studiuje to trudno żeby dostał wysokie zarobki!

Witold

Czy firma normalnie działa?

NIe polecam. Brak mozliwosci rozwoju, placa minimalna, mnostwo pracy a zero poddziekowan za jej wykonanie, totalna inwwigilacja. Zgadzam sie z poprzednikami, odradzam

Omijać firmę szerokim łukiem,segregacja co 3 m-c , um.zlecienie , atmosfera kiepska od strony właścicieli wszystko tylko na pokaz na początku!!

Zostaw merytoryczną opinię o Admir S.C. - Warszawa

• Jak się pracuje w Admir S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Admir S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Admir S.C.?

Kandydaci do pracy w Admir S.C. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Admir S.C.
1.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Aleja Krakowska 264
    02-210 Warszawa