Domus Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Domus Sp. z o.o.

Julita
użytkownik zarejestrowany

Pisaliście w poprzednich postać ,że firma oferuje stabilne zatrudnienie. Jednak od pewnego czas nikt z obecnych lub byłych pracowników, kandydatów, nie dodał żadnej opinii, czyżby firma nie prowadziła żadnej rekrutacji i nie odbywały się w niej jakieś ważne wydarzenia? Napiszcie jak obecnie wygląda sytuacja. Być może wśród odwiedzających forum użytkowników, znajdują się potencjalni pracownicy.

elwira
użytkownik zarejestrowany

Wynika z tego, że oferują stabilne zatrudnienie @lima ale z drugiej strony to mogłoby się coś zwolnić np. w takim dziale prawnym

bondi

@lulek, chyba nie o tym domusie czytasz. Chodziło mi o ten, który był kiedyś spółką Huty Łabędy.

bondi

zdecydowanie odradzam ... ciężka praca fizyczna, stawki niskie, żadnych podwyżek od trzech lat, atmosfera fatalna - brak szacunku i ciągłe poniżanie. Omijajcie szerokim łukiem bo nie ma tu żadnych perspektyw dla Was a firma niedługo padnie (czego im życze) .

Pracuje w tej firmie prawie dwa lata i jestem zadowolony, wypłata na czas normalne godziny pracy, stawka przez pierwsze pare miesięcy była niska, ale teraz jest ok. Nie zamierzam jej zmieniać

Smerf

Praca w tej firmie jest czymś najgorszym co może spotkać człowieka. [usunięte przez moderatora] , oszukiwanie i perfidność w oczy. Nie dotrzymują słowa, łamią wszelkie prawa według kodeksu pracy. A co najważniejsze wymuszają na pracowniku rzeczy nie osiągalne [usunięte przez moderatora]

stary 45
@Smerf 20.08.2012, 19:01

100%, racji a do tego kradna.

Zostaw opinię o Domus Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domus Sp. z o.o.