Alfa Technik Marlena Słodkowska

Łódź

Opinie o Alfa Technik Marlena Słodkowska

janek

Hej, widze, że od 2012 roku pojawiła się jedna opinia, czy firma jeszcze funkcjonuje?

staś

Pracujesz niby od kilku lat ciekawe tam nikt nie pracuje dłużej niż pół roku

pracownik1

Pracuję w Alfa Technik kilku lat i do tej pory jestem zadowolony. Pracę mam stałą i wypłatę pewną. Jeżeli jesteś fachowcem to napewno będziesz zadowolony. Wiem tylko, że nie pracują już u nas osoby, które nie dają sobie rady. Dlaczego w opiniach nie napisaliście dlaczego już nie pracujecie??

kornel24

Atmosfera jest naprawdę interesująca... Szczególnie mili są właściciele firmy... Najmilsi są kiedy( usunięte przez administratora )... Chyba że osobie, która to napisała zależy tylko na \"miłej\" atmosferze i lubi pracować charytatywnie.

Zostaw opinię o Alfa Technik Marlena Słodkowska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Technik Marlena Słodkowska