Teamwork Resource Ltd
counter
2 19 5 5 1
pawel Nowy wpis

szkoda, że nikt nie zamiesił żadnych nowch opinii o tej firmie. Czy ktoś z was polecic mi może jakąś polską agencje ktora posiada oferty pracy do nich? Wiem,że w zeszłym roku poszukiwali ludzi do pracy byc może i w tym sezonie będą poszukiwać,dzieki za informacje.

maja Nowy wpis

w zupełnosci nie zgadzam się z opinią poniżej:) praca w packhouse strasznie przyjemna, ludzie uprzejmi przyjaźnie nastawieni płaca co prawna nie za wysoka bo najnizszaq krajowa ale w porownaniu do zarobkow w polsce rewelacja. pieniadze na konto wpywaly co tydzien. chyba ze bank mial jakies problemy. nie wiem jak praca na polach, z opowiesci slowakow - ciezko jak na te pieniadze.

SIWY Nowy wpis

MASAKRA JAK DLA MNIE ALE I TAK LEPIEJ NIZ W POLSCE

anty Nowy wpis

Najgorsza agencja w jakiej można tylko pracowac!!!!!!!!! Ponizajace warunki pracy, marne zarobki, do tego trzeba jeszce tygodniami prosic o pay slipy.Zero zainteresowania pracownikiem, ten cały szef agencji to [usunięte przez admina].Jak dla mnie -niedostateczny

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Słowa kojarzące się z Teamwork Resource Ltd (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..nie mam oceny. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są skloceni... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?........ Najbardziej podobało mi się w Teamwork Resource Ltd:wiele pracy Najbardziej nie podobało mi się w Teamwork Resource Ltd:niska stawka

Zostaw merytoryczną opinię o Teamwork Resource Ltd - Tonbridge

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Teamwork Resource Ltd