Adres: Kopernika 27, 58-150 Kostrza

NIP: 8840007511 KRS: 0000191082

Opinie o Przedsiębiorstwo Wydobywania Przerobu I Sprzedaży Kamienia Budowlanego Kwarc Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy trzeba zostawać po godzinach w firmie Kwarc Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo ? Jak wygląda wynagrodzenie za dodatkowe godziny? Czekamy na Wasze komentarze!

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wydobywania Przerobu I Sprzedaży Kamienia Budowlanego Kwarc Sp. z o.o. - Kostrza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wydobywania Przerobu I Sprzedaży Kamienia Budowlanego Kwarc Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.