BUDO-TANK SP z O.O.

Legnica

Opinie o BUDO-TANK SP z O.O.

Słowa kojarzące się z BUDO-TANK SP z O.O. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .pozytywnie.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są rzetelni udciwi pracowici... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?............. Najbardziej podobało mi się w BUDO-TANK SP z O.O.:systematyczna wyplata Najbardziej nie podobało mi się w nie bylo takich punktowBUDO-TANK SP z O.O.:byla dobra firma

Zostaw opinię o BUDO-TANK SP z O.O. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDO-TANK SP z O.O.