Opinie o Kubutex Firma Usługowo-Remontowa w Trzebownisko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kubutex Firma Usługowo-Remontowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kubutex Firma Usługowo-Remontowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kubutex Firma Usługowo-Remontowa w Trzebownisko

Karol Nowy wpis

Mój kumpel mi was polecał i był zadowolony wiec dziwią mnie tu komentarze ze firma nie płaci?? A właśnie chciałem cv złożyć. Ktoś potwierdzi albo zaprzeczy???

Magda Nowy wpis

To prawda ze firma nie jest wypłacalna ? Ktoś wie coś więcej ?

geret Nowy wpis

Strasznie tu chicho czy firma dalej funkcjonuje na naszym rynku? I czy w ogóle w branży? Szukam jakiś ofert pracy ale niestety mur nawet strony internetowej

prezes Nowy wpis

firma kubutex to najwieksze ........tragiczna firma jej wlasciciel zwany [usunięte przez moderatora] nie posiada jakich kolwiek zachowania ludzkiego .firma niewyplacalna ,jesli przychodzi okres wyplaty tel jest wylanczany NIe polecam lepiej isc robic na kase niz z nim.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kubutex Firma Usługowo-Remontowa? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Panie nas zwerbował do tej firmy Kierownik młody chłopak ale w porządku. pracujemy ok 6 miesięcy może mniej ale mamy umowy o prace, wypłatę 10 każdego miesiąca nie możemy narzekać, mogła by być większa kasa ale nie jest źle. Więc zachęcamy osoby chętne do podjęcia pracy u Pana [usunięte przez moderatora] Są właśnie przyjęcia do końca maja.

dwa lata temu to ta forma jeszcze nikogo nie zatrudniał. pierwsi pracownicy dołączyli w maju i czerwcu a następni w sierpniu 2009 to jakim cudem mogłes tam przepracowac 2 lata. bajki to pisac można bo twej tważy nie widac

Ludzie gość jest spoko tylko jak ktoś nie nadąża z tempem robót to sorki. W pracy niema czasu na obijanie się ja pracowałem 2 lata i byłem zadowolony owszem zdarzały się obsuwy z płatnością ale to każdy tak ma trochę wyrozumiałości. Jeśli zastanawiasz się dla czego dalej tam nie pracuje to sytuacja zdrowotna mnie do tego zmusiła. Ale na tą firmę nie moge powiedzieć złego słowa są dobre i złe dni jak każdy.

tak kiedyś było, właściciel się zmienił, nie płaci regularnie, nawet z 3-miesięcznym opóźnieniem, obcina wypłaty, nie dba o pracowników, a możliwość dogadania się z nim jest prawie nie możliwa, obiecuje złote góry, ceni najlepiej pracowników którzy nie muszą nic umieć tylko mu przechwalają i wchodzą do ...............Jeśli ktoś sie zacznie dopominać o wypłatę i to strasz zwolnieniem

Zostaw merytoryczną opinię o Kubutex Firma Usługowo-Remontowa - Trzebownisko

Kubutex Firma Usługowo-Remontowa