Interbau Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Interbau Sp. z o.o.

Arek

Z jakiego powodu tak się uciszyliście?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Euberg

Oczywiście, ze potrzebuje pracowników. Ale szczerze nie polecam z czystego serca. Wyzysk i kombinatorstwo, a Pan Kierownik Krzysztof K. to jakas masakra, osoba kompletnie nieodpowiedzialna. Nie potrafi zapanowac nad chaosem ktory panuje na budowie, czepia sie szczegółów a nie dostrzega poważnych rzeczy. Budowy to nie konczaca sie bajka. Ledwo wystarcza na oplaty, a gdzie reszta? Nie wierzcie w bajki ktore wam opowiadają. Moim zdaniem z tonącego okretu lepiej uciekac. Wiec jesli ktos niechce zostać z niczym to nie polecam wspolpracy z tą firmą.

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Krzysztof i
@Bartosz 12.02.2018 11:05

Tak oporowo, szpital Prokocim, obiecują wszystko a zostajesz z fakturą która nie pokrywa nawet godzin pracowników, a i tak zapłatę otrzymasz po 4 tygodniach po umówionym terminie

Jeszcze pracownik

Potwierdzam, fair to oni nie postępują. Podpisują kontrakty zaniżają ceny i żeby wyjść na swoje upierd.... podwykonawców a teraz jeszcze swoich pracowników. Zawsze tak było odkąd pracuje , ale teraz jest coraz gorzej. Odchodzę z tej firmy bez żalu. Współczuje wszystkim związanym z ta firma, a K.U. i cała reszta z biura się kiedyś przewiozą. Wiem ze jeden z podwykonawców doniósł prokuraturze o ich działalności, a ja chętnie udzielę mu pomocnych informacji o całości. Panie Karolu za 1200 miesięcznie w delegacji nie da się żyć , a obiecane było co innego. Marna kasa i jeszcze nie wypłacana w całości.

krotko i na temat
@Wazelina 04.08.2017 11:12

Każdy ma prawo się wypowiedzieć Wazelina. Lata pracy w tym tworzę. nie mają nic do rzeczy. Prawda jest taka że ten twór, oszukuję podwykonawców, nie wpłaca pieniędzy w terminie.

Krzysztof

Firma oferuje niskie stawki, choć zapewnia, że tak nie jest, ale to nie jest najgorsze, ponieważ gdyby placili tę ciężko zarobione grosze w terminie to podwykonawcy nie obchodzili jeden za drugim, a tak się dzieje, gdyż termin 21 dni zmienia się w never ending story, opóźnienie po 3-4 tygodnie to dla nich norma

wykonawca

Firma się konczy bo nikt juz nie chce z nimi pracowac i próbują się jakoś ratować teraz. Zgadnijcie gdzie będą szukać oszczędności? W naszych kieszeniach. Szczerze odrazam - sam sie narazilem na jednej budowie. A kierownik nie ma pojecia co robi i jest marionetka ludzi z biura. Podpowiem ze chodzi o budowe na slasku.

Firma Budowlana

To nie interbau a interwal oszukancza firma pracowałem jako podwykonawca naprawdę odradzam nie płacą nigdy w terminie a jak już zapłacą to naszukaja różnych powodów aby okroic wynagrodzenie nie odbierają tel po kilka dni nigdy więcej pracy dla tej firmy byłem świadkiem jak kilku firmom nie zapłacili na dużej budowie

Krzysztof

Witam.. bardzo proszę o ostrożne interpretowanie opinii przedstawianych pod kątem firm o nazwie Interbau sp. zo.o. ponieważ jest ich kilkanaście na rynku i są rażąco krzywdzące dla tych firm których opinie nie dotycza - wprowadza w błąd osoby, które korzystają z tego typu informacji, Natomiast firmy o tej samej nazwie mają niejednokrotnie wypracowane przez lata stabilne pozycje na rynku budowalnym jako rzetelne i uczciwe.

młody

Witam Panowie stolarze ostrzegam przed tą firmą ja robiłem dla nich blaty sosnowe i już 2 miesiące czekam na pieniądze i tylko Pan M .... obiecuje ze szef juz robi przelew żałosne tylko obiecują i nic więcej NIE POLECAM TEJ FIRMY DO WSPÓŁPRACY

Grzegorz

Witam.Ja współpracuje z firmą Interbau od ponad 8 lat i zawsze mi płacili na czas. Współprace oceniam pozytywnie zresztą cały czas coś dla nich robimy.

danio

to na jakiej podstawie jeszcze działa ta firma? nikt wczesniej nie zgłaszał nikomu takich spraw?

Podwykonawca

Witam. Ostrzegam wszystkie firmy podwykonawcze !!! Omijajcie z daleka tą firmę !!! Oszukali moją firmę, nie wypłacili pieniędzy mimo podpisanego protokołu. Drugiemu podwykonawcy też nie zapłacili. W trakcie realizacji robót rzeba czekać po 3 m-ce za kasą, a na koniec i tak was obciążą. Bo kosztów gdzieś trzeba szukać. I nie myślcie, żę nie mają prawa. Zawsze coś znajdą, a to termin, porządki, bhp, itp. Odradzam wszystkim !!!

misiek
@Podwykonawca 05.09.2016 08:54

Robilem dla nich i moge powiedziec ze placa ale ci zatrzymaja cos do po odbiorach . Jak poprawki sa i sie zrobi na ok to kasa jest odrazu. A razem z interbal to juz z kilka lat dzialamy i problemu nie bylo wiekszego . Jak sie pije i opierdala na budowie i ma w d... kierownikow, porzadki i terminy to pewnie ze zatrzymaja do wyjasnienia bo wiem ze oni wieksze kary po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostaja jak ja jak cos sie spartoli.

Podwykonawca

Witam. Panowie omijajcie ta firmę szerokim łukiem obiecują terminowe wypłaty a tak naprawdę za pieniedzmi trzeba czekać po 2 miesiące,a na koniec jeszcze was obecną bo jest standardowa śpiewka Bo My Nie Zrobiliśmy. Ogólnie Nie polecam!!!!

przemo
@Podwykonawca 21.05.2016 07:42

Jesli tak jest jak piszesz to proszę przedstaw się i napisz gdzie z tą firmą pracowałeś.

podwykonawca

dragedia i dno !!! nie placa w terminie i po nim tez sie migaja,wymagania z kosmosu a w zamian nic tylko obietnice. nie polecam zadnej wspolpracy z ta firma !!!

podwykonawca

moze znana, ja tam nie slyszalem, ale ciekawi mnie czy chce płacic czy utrzymuje sie dzieki rotacji studentow

Pawel
@anonim 29.11.2015 19:06

Firma Interbau sp.zo.o. z Krakowa nie zatrudnia studentów więc można przyjąć, iż jest to zbieżność nazw firm występujących w Polsce. Podobnie jak opinia przedstawiona przez "Anonim" na temat firmy Interbau jest nieprawdziwa.

adam55412

Chciałbym się dowiedzieć coś o tej firmie Ale narazie odniosłem dobre

Zostaw opinię o Interbau Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interbau Sp. z o.o.