Cosmetics Group Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Cosmetics Group Sp. z o.o.

Lidia

@kwiatek, @jonkio a jakie stanowisko opisujecie? Bo widzę, że Cosmetics Group zajmuje się produkcją kosmetyków, ale też ma swoje centrum kosmetyczne i szkoleniowe. Jak na przykład wygląda taka praca w centrum szkoleniowym? Firma jest uznana, bo posiada wiele nagród, więc chyba jednak powinno się dobrze pracować w takim miejscu.

kwiatek

nie licz na wiele!!!! od premii ktore pokazuja jeszcze trzeba odliczyc podatek.

jonkio

Hej, a wiadomo jakich przeciętnych zarobków można się teraz spodziewać? Chętnie bym się załapał, bo oprócz podstawy jest jeszcze szansa na jakieś premie. W końcu doskonale wiedzą, że zadowolenie pracowników przyczynia się odpowiednio do sukcesu całej firmy.

Gosia

Hej, zostałam zaproszona na rozmowę, zastanawiam sie czy jest sens isc, po waszych wpisach chyba nie warto. To napewno własną działalność? Samochód clio?

Byly ph

Nie . Nie ma zadnych innych benefitow

byly ph

Tak tylko i wyłącznie z dział gospd. (btw nikt nie musi dawać Ci info w ogłoszeniu - tego dowiesz się na rozmowie kwalif. A samochód Ci daja - w miare nowe Clio z limitem 300 km na miesiąc - czyli szału nie ma

Byly ph

(usunięte przez administratora)Samochod z limitem 300 km dla siebie. Progi ktore musisz zrobic co pol roku lub rok zwiekszone o 30-40%. Takze na poczatek przygody z sektorem beauty aplikuj , a pozniej uciekaj

Jarek

wszystkie negatywne opinie niestety to prawda,

eloelo

Gość
@eloelo 09.06.2015 20:18
typowa akwizycja .... kasa tylko prowizyjna, praca po 12 godzin dziennie, (usunięte przez administratora)...

To jest wątek o firmie Cosmetics Group! Proszę nie zamieszczać opinii o innych firmach czyli w tym wypadku o Exclusive Cosmetics Group!

zainteresowana

Podzieli sie ktos opinia o firmie Exclusive cosmetics group

Mrrr

Nie polecam. Totalny haos.

pytam?
@Mrrr 19.08.2014 12:24
Nie polecam. Totalny haos.

Jak z hajsem?

ona

Jak teraz sytuacja wygląda może ktoś napisze ?

malta

witam,czy ktoś może się podzielić nowymi opiniami o tej firmie???

ugu

Dziiiwna firma w której panuje totalny chaos ... kadra menadżerska słabo przygotowana do zarządzania (czyt. "wcale"), płace PH nieciekawe, jak ktoś szuka pracy na kilka miesięcy jest OK ale na dłużej nie polecam. W firmie jest duża rotacja, ciągle szukają pracowników.

Zostaw opinię o Cosmetics Group Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cosmetics Group Sp. z o.o.