Wig Sp. z o.o. Oddział

Zamość

Opinie o Wig Sp. z o.o. Oddział

whitem

dlaczego usuwacie opinie??? pracowałem w zamościu, ludzie fałszywi i kłamliwi, szczególnie magazyn i kierowcy, zawistni, niekompetentni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kombinatorzy nie polecam ani pracy tam ani zakupów, obecna "kadra" w dziale handlowym po prostu dno, dyrektorka oddziału nadaje się na sprzątaczkę a nie na dyrektorkę, a regionalny minął się z powołaniem, jego postępowanie brak słów

Zostaw opinię o Wig Sp. z o.o. Oddział - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wig Sp. z o.o. Oddział