Opinie o Meritumkredyt24.Pl w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meritumkredyt24.Pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meritumkredyt24.Pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meritumkredyt24.Pl w Wałbrzych

Ania Nowy wpis

Macie 13 wyplate ?

... Nowy wpis

szkoda tylko, że te komentarze naruszające regulamin to komentarze mówiące prawdę o współpracy z wymienioną firmą. Po co tworzyć stronę z opiniami, jak nie można opisać prawdziwych zasad współpracy?

Joanna Nowy wpis

@... jeśli jakiś komentarz został usunięty to znaczy, że naruszał on regulamin forum. Dlatego zachęcam do zapoznania się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem opinii na temat firmy meritumkredyt24.pl

... Nowy wpis

... ciekawa jestem i to bardzo, dlaczego komentarze opisujące ich system działania są kasowane ? Bardzo to dziwne. Jakiś czas temu nawet jedna osoba podawała adres email, gdzie można było coś napisać, a teraz brak tego komentarza. DLACZEGO? Firma ma coś do ukrycia, boi się, że ich przekręty ujrzą światło dzienne?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Meritumkredyt24.Pl, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Joanna

@... na forum nie możesz nikogo obrażać. Przed przystąpieniem do wystawienia komentarza polecam zapoznać się z regulaminem forum który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie meritumkredyt24.pl? Co możecie powiedzieć o pracodawcy?

Ona

Poproszę o kontakt na maila gosiapol32@interia.pl Ważne

Joanna

@Lola co sprawia, że tak oceniasz pracę w firmie? Jakim pracodawcą jest dla Ciebie meritumkredyt24.pl?

kreditor

Wysłałem do nich aplikacje, zaoferowali mi współpracę w oparciu o działalność gospodarczą i poprowadzenie biura kredytowego. Czy ktoś ma podobne doświadczenia? Warto z nimi współpracować? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

....
@kreditor

nie warto!

Lola
@kreditor

nie popełniaj tego błędu ! Pójdziesz na dno ..

Czas na zmiany

Możliwe ale od kilku lat komentarze są takie same. Niestety ale to daje do myślenia. Może czas zastanowić się nad zmianami a nie ciągle wymyślać nowe bajeczki. Wiadomo w internecie każdy może napisać co mu się podoba. Ale nie wydaje mi się by nagle od dwóch lat zapanowała jakaś zmowa że wszystkie komentarze są negatywne. A ostatni komentarz od były pracownik wygląda jak komentarz od kogoś kto obecnie pracuję :) Pozdrawiam

Wpisy podpisane imieniem lepiej traktować z przymrużeniem oka - każdy może być każdym a szczególnie nie tym, za kogo się podaje :) Historii zwolnień, odejść, nagłych zmian warunków zatrudnienia było, jest i będzie zawsze wiele ...

Lola

Powoli idą na dno . Zamykają placówki bo brakuje im pracowników

...

Witam, Widzę tu bardzo dużo negatywnych opinii, z którymi w 100% zgadzam się. Pytanie moje jest takie : czy komuś z Was udało się rozwiązać umowę i otrzymać zwrot kaucji?

ola
@...

Tak, dopiero po całkowitym rozliczeniu się i zwrocie wyposażenia :)

cosek

Chętnie bym zadbał o stabilne warunki finansowe, a wypłata jaka?

...

proszę o kontakt na adres nabicimk@wp.pl

x

Szkoda, że nie napisałeś/aś o tym, że refinansują Ci czynsz, za darmo montują wyposażenie, kwaterują na szkoleniach etc.

do X
@x

hahahaha, jaki czynsz? Bzdury piszesz! No chyba, że Twoja faktura wynosi powyżej 12 tys, a to przy stawkach, które ta firma oferuje nie jest możliwe .

Megi

Pracuję w Firmie ładnych parę lat. Wy, którzy piszecie te wszystkie obelgi odpowiedzcie szczerze Czy od samego początku byliście Fer w stosunku do Prezesa i Pani Dyrektor??? Prezes to równy Gość Pani Dyrektor po prostu jest Za Dobra dla Wszystkich a Osoby, które wypisują te wszystkie kłamstwa i oczerniają Firmę to pasożyty, które tylko chcą brać nie dając nic w zamian !!!

Były 123
@Megi

Megi a i na Ciebie juz wyrok padł

Edyta

Witam. Mam zamiar rozpocząć współpracę i otworzyć agencję meritumkredyty24. Ciągle jednak zastanawiam się czy jest to dobry pomysł. Proszę o rady w tej sprawie :)

@Alicje

Umowy polecam przeanalizować i zastanowić się czy warto podjąc pracę w danej firmie, jednak jako były pracownik na nieterminowość wypłat nie mogę się uskarżać, aczkolwiek; byli tacy, którzy byli na działce i im ie płacono.

??

czy to to samo coPromibo, Ci sami wlasciciele? czy moze mi ktoś pomóc???

Sylwia

Jakoś ja nie mam problemów a pracuję w tej firmię pare ładnych lat, trzeba umieć pracować, nie ma nic za darmo.

Było dobrze
@Sylwia

Sylwia pisałaś tak kiedyś a co masz do powiedzenia teraz ? Po tych ładnych paru latach ? Jak Cię potraktowali ? Jak zwolnili ?

pppp
@Było dobrze