SEL - Supryhillock Industrial Estate

Stonehaven

Opinie o SEL - Supryhillock Industrial Estate

Gosia
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z SEL - Supryhillock Industrial Estate (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...bardzo dobre . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .wspaniali Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200 GBH Najbardziej podobało mi się w SEL - Supryhillock Industrial Estate : bardzo przyjazna atmosfera i wspaniali ludzie Najbardziej nie podobało mi się w SEL - Supryhillock Industrial Estate : to ze skonczyl mi sie kontrakt :(

Zostaw opinię o SEL - Supryhillock Industrial Estate - Stonehaven

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEL - Supryhillock Industrial Estate