Cukiernia Maja Wiesław Konopka

2 2 9 5 1

Opinie o Cukiernia Maja Wiesław Konopka

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Cukiernia Maja Wiesław Konopka? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Opinia

Co teraz dzieje się aktualnie w Maja S.C. Cukiernia? Ostatni post zamieszczony został 1 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym pracodawcy?

Jacuha
@Administrator 17.02.2018 11:24

zaklad został zamkniety, właściciel miał problemy finansowe i nawet wypowiedziano mu lokal, takze pozdrawiam

Nie polecam
 Opinia

Cukiernia ta jest najgorsza cukiernią jaka spotkałem , oszukuje firmy dostarczające potrzebne zasoby i myślą że są fajni.

Marika
 Opinia

oczywiście, że tak i w olsztynie choć powstało wiele sieciówek, costa np. gdzie nie tylko kawa ale i wyroby cukiernicze, to ja zawsze chodzę tam, bo wiem, że to jest klasa sama w sobie i że wyroby są po prostu świeże

zainteresowany
 Opinia

Czy cukiernia jeszcze istnieje ? Fajnie się tam pracowało :)

ONA
 Opinia

nie polecam tam pracować,poprostu totalny bałagan,szef nie ma nic do powiedzenia,rządzą się osoby trzecie,i kasy nie widać.

ja
 Opinia

totalna charowka a kasy nie ma nie polecam tam pracowac

kto to wie
 Opinia

Totalny bałagan.Brak szacunku dla pracowników.Ogólnie:LIPA

Zostaw opinię o Cukiernia Maja Wiesław Konopka - Olsztyn