Maja S.C. Cukiernia

Olsztyn

Opinie o Maja S.C. Cukiernia

Nie polecam

Cukiernia ta jest najgorsza cukiernią jaka spotkałem , oszukuje firmy dostarczające potrzebne zasoby i myślą że są fajni.

Marika

oczywiście, że tak i w olsztynie choć powstało wiele sieciówek, costa np. gdzie nie tylko kawa ale i wyroby cukiernicze, to ja zawsze chodzę tam, bo wiem, że to jest klasa sama w sobie i że wyroby są po prostu świeże

zainteresowany

Czy cukiernia jeszcze istnieje ? Fajnie się tam pracowało :)

ONA

nie polecam tam pracować,poprostu totalny bałagan,szef nie ma nic do powiedzenia,rządzą się osoby trzecie,i kasy nie widać.

ja

totalna charowka a kasy nie ma nie polecam tam pracowac

kto to wie

Totalny bałagan.Brak szacunku dla pracowników.Ogólnie:LIPA

Zostaw opinię o Maja S.C. Cukiernia - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maja S.C. Cukiernia