Ff-Bud Firma Ogólnobudowlana Władysław Filipowicz

Kraków

Opinie o Ff-Bud Firma Ogólnobudowlana Władysław Filipowicz

esiek

pracowałem dla tej firmy i nie było żadnego problemu zrobiłem swoje dostałem kasę najgorsze było to ze jeden po drugim tarasi ale wszędzie tak jest a co do picia to albo pijemy i nie pracujemy albo pracujemy i nie pijemy jedna osoba nie jest wstanie upilnować wszystkich pracowników i załatwiać sprawy a z tego co wiem to szew potrącał dniówkę jak go złapał na piciu i to był błąd powinien wywalić

marek

a masz na to jakiekolwiek dowody? wiadomo że na budowanych różnie z tym w Polsce bywa, ale uważam że teraz trzeźwość jednakl stała się standardem na robocie, i widac to po wysokiej jakości realizacji tej firmy przykładowo

w tej firmie popadłem w alkoholizm bo prezes tolerował pijących lub przychodzacych na kacu....

XYZ
@Były pracownik 24.04.2016 17:49

Winisz osobę trzecią za swój problem, za swój brak silnej woli, za swój alkoholizm? Serio?

Piotr

Sznurówki może wiązać swojemu bratu (usunięte przez administratora). Do jego człowieczeństwa i kultury osobistej nigdy nie dorośnie.

Maciek

Większość pracowników obdarzona większą inteligencją i wiedzą niż sam pracodawca i Jego kierownictwo.

Eryk

Wiele lat temu pracowałem w tej firmie. W tym czasie były problemy z pracą. Zamiast powiedzieć mi, żebym poszukał innej pracy, łatwiej było oskarżyć mnie o kradzież i zrobił to prezes firmy.

Abraksas

Mojego ojca po prawie 30 latach pracy potraktowano jak szmatę. To nie jest firma. To są (usunięte przez administratora). Był zawsze tam gdzie chcieli, żeby był. Teraz nie ma kto o jego zdrowie zapytać. To są (usunięte przez administratora).

Duch

Ta firma niczego tak na prawdę sobą nie reprezentuje. Przyjdziesz Ty razem z własnymi narzędziami, które jeszcze wpiszą Ci na stan firmy. Gdybyś chciał odejść spokojnie, wyśmieją Cię i jeszcze powiedzą, że do niczego się nie nadajesz. Kierownik - idiota. Uważany przez właścicieli firmy za bożyszcze, ale jednak - idiota. Ta firma ma wielkie tradycje, szkoda, że przez idiotów owe tradycje zaprzepaszcza.

Duch

Często widzimy i szanujemy pewne tradycje. Szefostwa tej firmy również. Przykro nam, jako pracownikom, że naszych tradycji się nie szanuje. Nawet nie szanuje się tradycji bycia człowiekiem, niekoniecznie zawsze Waszym pracownikiem.

Zostaw opinię o Ff-Bud Firma Ogólnobudowlana Władysław Filipowicz - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ff-Bud Firma Ogólnobudowlana Władysław Filipowicz