Zych Sp.j.

Karczew

Opinie o Zych Sp.j.

Karolina

@Boss rozumiem. A na jakiej podstawie pracodawca zabrał wszystkie dodatki? Czy one były wymienione na umowie? A czemu nowi mają większe pensje? Może warto zwrócić uwagę, że pracownicy powinni być na równi traktowani.

Boss

Tutaj nie ma szans na podwyżkę a premie są zawieszone od co najmniej roku. Wiedziałem jakie będą zarobki gdy się zatrudniałem kilka lat temu. Przez te kilka lat nie było żadnej podwyżki a jeszcze zabrano wszystko co tylko można było zabrać, czyli premie, dodatki świąteczne, paczki itd. Teraz jadą na gołej pensji. Nowi kandydaci przychodzący do pracy dostają więcej niż starzy pracownicy z kilkuletnim doświadczeniem.

Karolina

@Boss ale gdyby firma Zych Sp.j. miała upadać to chyba by nie zatrudniała nowych osób? Czyli Ty już nie pracujesz w tej firmie? Wiedziałeś jakie będą zarobki przed podpisaniem umowy? Próbowałeś rozmawiać o podwyżce czy premii?

Boss

Nie polecam firmy. Opinie jw. Jedynie pensja na czas i to nie wiadomo jak długo. Poza tym interes chyli się ku upadkowi. Zarobki poniżej przeciętnej. Brak kasy na wszystko. Zero szans na rozwój. A to że firma prowadzi rekrutację to efekt kiepskich zarobków w firmie. Większość dobrych pracowników odeszła. Stąd tyle wakatów w firmie.

Karolina

@ktoś za murem a powiedziałbyś szerzej o tej reszcie, którą uważasz za nie bardzo? Ważne, żeby argumentować swoje opinie. To pomaga osobom które chciałyby pracować w Zych. Jest to szczególnie ważne, gdyż firma Zych prowadzi rekrutację na stanowiska: Frezer narzędziowy; Ślusarz, tokarz, frezer, szlifierz, pracownik młodociany, absolwent, uczeń; Brygadzista; Ślusarz narzędziowy.

ktoś za murem

...................... tyle; pensja na czas. reszta nie za bardzo

ktoś za murem

zarobki do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na podwyżki nie ma co liczyć. plus że pensja na czas. Ciekawe kiedy to wszystko runie.

rf

Nadgodziny to jedna sprawa, ale jakich zarobków można się spodziewać?

A to prawda zależy też od zajmowanego stanowiska!!!.Muszę powiedzieć że jeśli chodzi o mnie to rozwinęła mnie jako pracownika i to w wielkim stopniu!!!!. Ale nie polecam nikomu takiej nauki.

dół

Ludzie może są i interesujący, natomiast atmosfera i brak możliwości rozwoju to już inna kwestia. Praca dla ludzi o mocnych nerwach.

Zostaw opinię o Zych Sp.j. - Karczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zych Sp.j.