Kmw Facility Management Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Kmw Facility Management Sp. z o.o.

antek

co prawda wasze komentarze są dość stare, ale wolę się upewnić czy może coś się zmieniło, chodzi mi o podejście do pracownika i ogólnie atmosferę pomiędzy zarządem a pracownikami. Pracuję ktoś dla nich i czasem tu wchodzi? Dajcie znać jak się nie boicie :)

serwisant

Nie polecam pracy w tej firmie.Brak szacunku dla pracowników. Masz zapieprzać a jak nie pasuje to do widzenia.Najlepiej żebyś jeszcze własne narzędzia do pracy przynosił. Uprawnień nie robią. Tylko wymagania. Na początku obiecują , a później nagle firma na nic nie ma pieniędzy.

fazos

Pracodawca nie szanuje pracowników, będą następni, nie ma ludzi niezastąpionych.

Zostaw opinię o Kmw Facility Management Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kmw Facility Management Sp. z o.o.