Uni-Sport S.C.

Chorzów

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Uni-Sport S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni-Sport S.C.

GEffect

Szefowa stosuje mobbing wobec pracowników, a szczególnie wobec stażystów z urzędu pracy. Zamiast uczyć się tego co jest w programie, to szorują kible i podłogi. Wymaga za dużo, zachowuje się jakby płaciła pracownikom 10 tyś na miesiąc, premia uznaniowa tam nie istnieje, nie można się z kobietą dogadać, brak możliwości wyrażenia własnej opinii o tym co się dzieje w firmie, bo zaraz jest agresja, wulgaryzmy i obelgi. Rowery poobijane, bo jest ich za dużo wystawionych i wina leci na pracowników. Tam można dostać tylko nerwicy. Droga Pani M. proszę zacząć ludzi traktować poważnie, darzyć ich szacunkiem, a nie jak śmieci. Ludzie nie są frajerami, a nawet są bardziej cwani od Pani. Z takim podejściem na pewno nie znajdziecie żadnego pracownika. Pracy jest na śląsku dużo, są lepiej płatne i mniej stresujące. Nawet w środowisku sportowym uchodzi Pani za wyzyskiwaczkę. W Uni jedynie pracownicy są okej, ale mimo wszystko lata mijają, a ja wciąż żałuję tak straconego czasu w tej firmie. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

Były pracownik

Najbardziej porąbane szefostwo na całym świecie, najniższa krajowa to wg niej i tak o jakieś 1600zł za dużo!. Wyzysk WYZYSK WYZYSK! Praca dobra..hmmm no dobra nawet na praktyki tam nie polece pracować. Sklep z możliwościami, ale szefostwo je usilnie blokuje. Nic nikt tam nigdy nie osiągnie, nawet jakbys sie mega starał to i tak nic nie zarobisz. Najlepiej jakbys tam pracował za słowo Dziękuje. Przemiał ludzi dość spory, po roku spore straty na inwentaryzacji ktore pokrywają prcownicy którzy akurat pracują( kradną głównie ludzie kórzy przychodzą czasem na 1 dzień). NIE POLECAM!

Zostaw opinię o Uni-Sport S.C. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni-Sport S.C.