Adres: Kolejowa 44, 57-240 Kamieniec Ząbkowicki

NIP: 7621791616 KRS: 0000134691

5 81 29 5 1

Opinie o Torsystem Butzbach Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Witold

Świetny pracodawca to i na forum nie ma specjalnie wpisów bo ludzie są zadowoleni!!

Wrocław

Czy firma oferuje stanowisko biurowe we Wrocławiu?

bartosz

Proponują wyjazd na 4 dni do siedziby do Kamieńca a nawet nie podali hotelu, danych kontaktowych... Pani w kadrach nic nie wie, ma oddzwonić z informacjami - cisza. Ogólnie rzecz biorąc poważna firma a organizacja szkolenia dla potencjalnych pracowników nieprofesjonalna. Nie mówiąc o tym, że dojazd na własną rękę.... w nieznane. Brzmi to jak scenariusz filmu kryminalnego...

Tak1Nie

Wojtek
@bartosz

Ja byłem na takim szkoleniu. Wyjazd do Kamieńca Ząbkowickiego był dobrze zorganizowany. Mnie zakwaterowali w Hotelu Koniuszy w Srebrnej Górze (w ogóle to piękne tereny). Koszt transportu zwrócili - jechałem samochodem. Nocleg i wyżywienie też było na koszt firmy. Z tego co wiem, każdy kto był w ten sposób zrekrutowany znalazł zatrudnienie w firmie. Więc ogólnie polecam.

@Wojtek

Twój komentarz na pewno będzie bardzo istotny dla użytkowników forum i potencjalnych kandydatów firmy Torsystem Butzbach. Zarówno Ty jak i Twój przedmówca wspominacie o szkoleniu. Czy możesz nam zdradzić, czego dotyczyło to szkolenie? Czy był to swojego rodzaju kurs umożliwiający podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych?

Mateusz

Polecam. Ja pracowałem w Torsystem blisko rok, ale zrezygnowałem wyłączynie ze względu na przeprowadzkę do innej części kraju. Firmę sobie chwalę i polecam osobom szukającym wyzwań technicznych (pracowałem jako serwistant). Bardzo dobra atmosfera i wsparcie ze strony bardziej doświadczonych kolegów.

Tak1Nie

Klient

Firma, jak firma jakoś sobie radzą handlowo na rynku ale tylko handlowo bo jakość urządzeń i serwisu jest u nich wprost dramatyczna. Kupowałem od nich bramy ale po którejś budowie odpuściłem sobie stres. Dziw bierze, że tyle pracy handlowców jest później niweczone przez resztę firmy. W motoryzacji to serwis sprzedaje samochody i przywiązuje klienta do siebie. Tutaj powinno być tak samo ale jest odwrotnie. Próby sugerowania im błędów są zwyczajnie ignorowane więc na szczęście dla klienta jak zawsze pozostaje wolny wybór dostawcy. Dla mnie całkowicie niezrozumiała polityka działania firmy.

Tak6Nie

as
@Klient

Szkoda, że klient się nie podpisał :) komentarz brzmi jak atak nieudolnego handlowca na pracę serwisu.

TakNie1

Dominika

Wypowiadaj się zgodnie z zasadami kultury. Na forum nie obrażamy osób trzecich, ani pracowników danej firmy. Nie jest to zgodne z regulaminem forum GoWork.pl. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte - miej tego świadomość. https://www.gowork.pl/regulamin - zapoznaj się proszę w zasadami regulaminu na podstawie powyższego linku.

Dominika

Na oficjalnej stronie firmy znalazłam kilka ofert pracy. Czy ktoś w ostatnim czasie zamierzał aplikować do firmy? Jeśli tak, wszystkim zainteresowanym udostępniam link do strony. Tam możecie dowiedzieć się więcej na temat wymagań i szczegółów zatrudnienia: http://www.torsystem.com.pl/OFERTY-PRACY,104.html @bartosz, powiesz nam jaki finał miała opisana przez Ciebie miesiąc temu sytuacja?

Dominika

@Wiki, pytasz, bo jesteś zainteresowana pracą w Torsystem Butzbach? Jeśli tak, to jakie stanowisko Cię interesuje? A może już aplikowałaś do pracy w tym miejscu? Widzę, że ostatnie opinie pochodzą głównie od klientów firmy Torsystem Butzbach. Może jednak zechcieliby wypowiedzieć się na temat tego pracodawcy także pracownicy firmy? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

casandra

(usunięte przez administratora)Dobrze, że się stamtąd urwałam po kilku latach stresu

Jelonek
@casandra

Możesz rozwinąć ?

Wiki

Zastanawiam się jaka jest przyczyna tej ciszy?

TakNie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Torsystem Butzbach Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Dominika

@Mechanikdziękujemy za pozostawienie opinii jako klient. Czy ktoś z was opowie o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie Torsystem Butzbach Sp. z o.o.? Czy powiecie jak wygląda dokładnie praca w tej firmie?

Dominika

@Jas czemu tak uważasz? Na jakiej podstawie tak sądzisz? Rozwiń swoją wypowiedź. Co najbardziej nie podoba Ci się w pracy w Torsystem Butzbach Sp. z o.o.? Co takiego byś zmienił w firmie? Takie informacje są ważne dla osób, które chcą aplikować tutaj.

jas

dramat dajcie sobie spokoj

Tak11Nie

moik

@ktoś no ale patrzyles moze na ich stronie intertowej? moze tam sie pojawily sie nowe ogloszenia o pracy..bo poki co tutaj nic nie wstawili przeciez..

Olaf

Pracowałem dla nich, niestety musiałem wyjechać z kraju ze względu na partnerkę. Bardzo dobrze wspominam pracę w Torsystem :) Wynagrodzenie też OK!

piotr
@Olaf

moge prosic Cie o maila,mam pytanko...

Tak6Nie

aduś

Ja do tej pory u nich pracuję i praca jak każda inna, a porównując w sumie do poprzedniej firmy to warunki sporo lepsze, te finansowe również ;)

Gregor

Pracuję w Torsystem już prawie rok. Na warunki pracy narzekać nie mogę. Umowa o pracę normalnie, wynagrodzenie całkiem sensowne, no a ta rotacja pracowników o której ktoś wspominał to chyba jeszcze zanim pracę zacząłem musiała być, bo teraz zespół mamy zgrany i tym lepiej to o nas świadczy, że się dogadujemy i razem działamy, czego mi w poprzedniej firmie brakowało.

wawa

Witam Pracuje w firmie TORSYSTEM jako serwisant-monter , napiszę tak jak ktoś jest takim fachowcem jak z koziej pupy trąbka to narzekał będzie w każdej pracy a i wypłatę dostaje jak za cieciowanie na bazarze . Nie potrafi porozmawiać w otwarte oczy tylko skryje się za monitorem , wypije piwo i chwali się żonie jaki to on jest świetny fachowiec . A pojedzie do klienta to wychodzą takie rzeczy jak pisał klient powyżej. Tak że z lenia nie będzie serwisanta a z barana montera .Pozdrawiam cały TORSYSTEM .

w temacie

rotacja handlowców terenowych jak na karuzeli w wesołym miasteczku haha

Tak9Nie

Ciekawy

Witajcie, Nie polecam tej firmy jako pracodawcy, nikt w tej firmie nie chce dojść do kompromisu....proponują mało korzystne dla pracownika warunki pracy, stawiają głównie na łapankę podczas rozmów( jak się uda to znajdziemy jelonka który za grosze będzie pracował). PRZED PRZYJŚCIEM DO TEGO PRACODAWCY PROSZĘ SIĘ DOBRZE ZASTANOWIĆ ORAZ UZYSKAĆ ICH ZAPEWNIENIA NA PIŚMIE.

Tak5Nie

znawca firm

kamieniec to sama ukraina, wiec co byscie ludzie chcieli że tam ktos jest fachowcem? bez jajec!!

Większy znawca
@znawca firm

Czy Ty wiesz głąbie gdzie jest Kamieniec? wróc do szkoły a później się wypowiadaj

Tak9Nie

tibu

Brawo.. Czyli kupiłeś tani szmelc i się dziwisz, że jest szmelcem..? Oszczędności przy "przemysłówce" to podwójny wydatek ale polak i tak będzie oczekiwał cudów za pół darmo.. Chcesz by Twój zakład działał bezawaryjnie to nie zakładasz taniochy, nie kupujesz badziewnego wyposażenia. Proste. A Twoja "oszczędność" jaka jest - sam widzisz..

TakNie1

Zostaw opinię o Torsystem Butzbach Sp. z o.o. - Kamieniec Ząbkowicki