ABK Grupa

Opinie o ABK Grupa

Elmo

z tego co mi wiadomo, Pani Ilona nie pracuje w ABK od ponad roku, a na stronie dalej jest kontakt do niej, czyżby pracowała zdalnie? :D Naiwnych nadal brak...

użytkownik zarejestrowany

mewa

nie wierz w bajki, awansu nie będzie, chyba, że na papierze

ja

Mało rozwojowa praca, pod kątem finansowym także pozostawia bardzo wiele do życzenia. Jedna zasada, którą powinien zapamiętać każdy nowy pracownik, umiesz liczyć, licz na siebie.

maxior

wizja -0 na 10 ścieżka rozwoju pracownika -0 na 10 lokalizacja - 4 na 10 bo metrem można dojechać w miarę system motywacyjny pracownika - 0 na 10 ludzie -spoko generalnie jak chcesz bezmózgową pracę i nie masz potrzeby się rozwijać to strzał w 10

tymon

matko....proponuję żeby ten Pan najpierw się nauczył poprawnie wysławiać a potem wyrażał opinię na tematy wszelakie.

taaa....zero rozwoju, zero pomyslu, strata czasu.jak sie ktos chce kisic w grupie dla ambitnych to prosze bardzo,ale ogolnie z pewnego zrodla wiem ze kila i mogila tam jest

Zostaw opinię o ABK Grupa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABK Grupa