Telefonika Grzegorz Rafalski

Płock

Opinie o Telefonika Grzegorz Rafalski

dawid

nie wiecie co jest ze stroną internetową Telefoniki? Kilka razy próbowałem się na nią dostać i tylko informacje, że jakieś prace na serwerze i tak od kliku dni

Mały

Solidna firma,polecam.

Darek

Polecam tą firme,przystępne ceny i szybka realizacja.Na naprawę telefonu czekałem jeden dzień,u operatora 2 tygodnie,wolałem zapłacić i mieć na drugi dzień naprawiony telefon.Polecam Pana [usunięte przez moderatora]

Piotr Pietrzak Płock

Usługa serwisowa wykonana rzetelnie i co najważniejsze w rozsądnych pieniądzach,polecam firme.

Szczerze polecam firmę Telefonika Gsm,ceny są naprawdę konkurencyjne,na wymianę wyświetlacza w telefonie czekałem dosłownie 7 minut,szok;) Polecam Tomasz.

Zostaw opinię o Telefonika Grzegorz Rafalski - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telefonika Grzegorz Rafalski