GS Samopomoc Chłopska Sklep nr 11

Głuchów

Opinie o GS Samopomoc Chłopska Sklep nr 11

mika

wiadomo ze w Gminnej spoldzielni „Samopomoc Chłopska” ktore sa spoldzielniami produkcyjno-handlowo-uslugowymi w wiekszosc gmin nie zarobi sie jakis wielkich pieniedzy. moge tylko gwrantowac ze posadka jest raczej stabilna i stala. zarobki slyszlalam okolo 1500 zl na reke, jak mi ciocia znajomej mowila. wiec na skromne zycie jak najbardziej.

Jeśli pracowałeś w firmie GS Samopomoc Chłopska Sklep nr 11 to zapraszamy na nasze forum. Rynek pracy potrzebuje twojego komentarza.

Zostaw opinię o GS Samopomoc Chłopska Sklep nr 11 - Głuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GS Samopomoc Chłopska Sklep nr 11