Grafit Sp. z o.o.

Sieradz

Opinie o Grafit Sp. z o.o.

Maciej

Hej. Wiecie może jak wyglądają warunki zatrudnienia do pracy w magazynie w Katowicach? Wiem, że ostatnia rekrutacja w lutym dość szybko przebiegła, a znając pozytywne opinie o pracy w tej firmie w zasadzie się nie dziwie. Chciałbym jednak poznać trochę konkretów :)

bdb.

Firma z dużym doświadczeniem, dająca możliwości ciągłego rozwoju,strategia i cele jasno określone, praca w zgranym, dobrym zespole, przyjemna atmosfera, zarobki ok. Polecam!

bodz

Odradam bo : - marna płaca - nie miła atmosfera

Zostaw opinię o Grafit Sp. z o.o. - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafit Sp. z o.o.