Ostrowscy S.C. Architekci

Katowice

Opinie o Ostrowscy S.C. Architekci

KasiaF
@admin 14.08.2015 10:54
Czy rekrutacja w Ostrowscy S.C. Architekci to gra warta świeczki? Dodaj komentarz na naszym forum, pomóż innym....

Jak najbardziej, dobre biuro, maja sporo ciekawych realizacji, jednak przy rekrutacji mają wysokie wymagania od przyszłych pracowników, ja niestety się nie dostałam ale nie żałuję, że byłam na rozmowie.

Zostaw opinię o Ostrowscy S.C. Architekci - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ostrowscy S.C. Architekci